Kapoğlu'ndan sezon sonu açıklaması: Eksiklerimizin farkındayız!

Düzcespor'un bu sezon da ikinci lige yükselememesi nedeniyle açıklama yapan kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, "Eksiklerimizin farkındayız. 2. Lig hedefimize ulaşmak için daha güçlü bir kadro ile bu şehre özlediği şampiyonluk sevincini yaşatacağız" dedi.

Kapoğlu'ndan sezon sonu açıklaması: Eksiklerimizin farkındayız!
  • 14.05.2021   15:10
  • (0)

   Düzcespor'un bu sezon da ikinci lige yükselememesi nedeniyle açıklama yapan kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, durumdan üzüntü duyduklarını ama kararlılıklarını yitirmediklerini belirtti.

   Kapoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

   "54 yıllık koca çınar Düzcespormuz, 2. Lig iddiası ile başladığı bir sezonda son maçlarda yaşadığı şansızlıklar neticesinde, bir kez daha şampiyonluk kapısından dönmüş, umutlarını yeni sezona bırakmıştır.

   Bu durum, dünyanın en büyük kulüplerinin dahi etkilendiği, gelirlerimizin yok seviyesine indiği ağır pandemi koşullarına rağmen, maddi manevi hiçbir fedakârlıktan kaçmamış başkan ve yönetim kurulu üyelerini derinden üzmüştür.

   Hiç birimizin olmasını istemediği bu şansız dönem, başarı, azim ve kararlılığımızda herhangi bir eksikliğe sebep olmadığı gibi tam aksine yeni sezon için motivasyonumuzu bir kat daha artırmıştır.

   Bu süreçte her zaman yanımızda olan taraftarımıza,  basınımıza, takımına her daim destek veren Düzceli hemşerilerimize teşekkür ederiz.

   Geçmiş dünde kaldı şimdi yeni şeyler söylemek lazım… 

   Düzcespor yönetimi olarak istikrarlı, sürdürülebilir başarı ve hedefimiz ışığında Takdir-i ezele teslimiz ama gayrete de aşığız şiarıyla kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz. 

   Yeni dönemde, bürokratından seçilmişine, sivil toplum temsilcisinden sanayici ve esnafına kadar bütün paydaşlarımızla kenetlenerek birlik ve beraberlik içinde, şampiyonluğa inanmış bir şehir hedefi için çaba sarf edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

   Eksiklerimizin farkındayız.  2. Lig hedefimize ulaşmak için daha güçlü bir kadro ile bu şehre özlediği şampiyonluk sevincini yaşatacağız". 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.