Boğaziçi Belediye Başkanı'ndan CHP ziyareti!

Düzce Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı'yı ziyaret etti.

Boğaziçi Belediye Başkanı'ndan CHP ziyareti!
10.12.2021 - 17:14
Güncelleme 10.12.2021 - 17:15
Haber Merkezi

   Düzce Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. 

   Yeni parti binasında bir araya gelen ekip kentin siyasi ve ticari vizyonunu masaya yatırdı. Gerek siyasi girişimler gerekse sivil toplum örgütlerinin gücü ile Düzce’ye hizmet getirmenin başlıca görev olduğuna değinilirken, istişare halinde olmak gerekiyor ifadeleri kullanıldı.

   İl Başkanı Semih Cemşit ziyaret hakkında ‘’Boğaziçi Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan’ı, parti binamızda misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Kentimize değer katan fikirlerini değerlendirme fırsatımız oldu. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonraki süreçte ise tüm belediyelerimizle, kentimizi bir adım daha ileri götürmek adına gerçekleştirilecek her türlü projede,yer almaya hazır olduğumuzu buradan belirtmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.