Dağıstanlı: Halk ekmek konusunda Özlü'nün yanındayız!

CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, ekmek zammına karşılık halk ekmek büfeleri açılması konusunda Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün yanında olduklarını söyledi.

Dağıstanlı: Halk ekmek konusunda Özlü'nün yanındayız!
23.09.2021 - 13:47
Haber Merkezi

   CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, ekmek zammına karşılık halk ekmek büfeleri açılması fikrinin iyi bir gelişme olduğunu söyledi.

   Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün konuyla ilgili açıklamasının ve verdiği sözün takipçisi olacaklarını belirten Dağıstanlı, şu ifadeleri kullandı:

   "Bu son ekmek zammı ile ilgili Sayın Faruk ÖZLÜ’nün, halk ekmek büfeleri açmak konusunda halkın yanında olduğunu deklare etmesi iyi bir gelişme. Cumhuriyet Halk Partisi olarak desteklerimizi bildirerek, başkanı bu tutumundan dolayı tebrik ediyoruz. Halk ekmek büfeleri ile ilgili üzerimize düşen bir görev olursa da, başkanın yanındayız.

   Valimiz Cevdet ATAY, "Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Fırıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yapılan görüşmeler sonucunda, gramajın 270 grama çıkartılarak, ekmek fiyatının 2,50 TL olması hususunda mutabık kalınmıştır" ifadelerine yer vermiş olsa da Düzce’de halk ekmek büfelerinin olmaması bir eksikliktir. Başkanın bu konuda duyarlılık göstermesini bekliyoruz.

   Biz de; Sayın Faruk ÖZLÜ’nün, yaptığı açıklamanın ve verdiği sözün, halk adına takipçisi olacağımızı belirtmek isteriz".

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.