Çağlar Kırıcı CHP Merkez İlçe Başkan adayı oldu!

Çağlar Kırıcı CHP Düzce Merkez İlçe Başkan adayı olduğunu açıkladı.

19.08.2021 - 14:00
Haber Merkezi

   CHP Düzce Merkez İlçe Başkan adayı olduğunu açıklayan Çağlar Kırıcı, CHP İl Merkezi'nde bir konuşma gerçekleştirdi.

   "Tek Derdimiz Güzel Bir Gelecek" sloganıyla yola çıktığını söyleyen Kırıcı, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

   "Ben Cemal Çağlar KIRICI; 1979 Çanakkale doğumluyum. İlkokulu Erzurum’da, ortaokulu Adana’da okudum. 1995 yılında polis memuru olan babamın Düzce’ye tayin olmasıyla Düzce’de yaşamaya başladım. Lise ve Üniversiteyi Düzce’de okuyarak mezun oldum. Düzce’nin damadı ,2 çocuk babasıyım. 27 yıldır Düzce’de yaşayan birisi olarak artık bende Düzceliyim.

   18 yıldır özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım. 2002 yılında,23 yaşında kendi hür irademle Cumhuriyet Halk Partisine üye oldum ve genel seçimlerde ve sonrasında gençlik kollarında görev aldım.

   "TEK DERDİMİZ GÜZEL BİR GELECEK" diyerek sözlerime başlamak istiyorum,

   Evet, sloganımız "TEK DERDİMİZ GÜZEL BİR GELECEK", dünyamız için, ülkemiz için, şehrimiz için, gencimiz, yaşlımız, emekçimiz, emeklimiz, işsizimiz, fındıkçımız ve herkesten çok çocuklarımız için güzel bir gelecek diliyoruz. Ve sadece bu uğurda mücadele etmek için buradayız. 

   Biz hesaplarını 15 gün sonra il başkanı kim olacak diye düşünenlerden değil, yarın genel seçim olsa nasıl kazanırız düşüncesinde olanlardanız.

   Biz Atamızın izinden gidip,onun ilkeleri ışığında bir Türkiye kurmak zorundayız. Kimsenin kılık kıyafeti, dış görünüşü, hayat tarzı eleştirilmeden bütün olduğumuz bir ülkeye ihtiyaç var. 

   Kendi içimizde ocu, bucu, şucu demeden tek olmamız gereken zamanlardayız, bu güzel vatan bize dedelerimizin, babaannelerimizin, anneannelerimizin mirasıdır sahip çıkmamız gerek, çünkü başka Türkiye yok.

   Bizler özgür iradelerimizle bir araya gelmiş ve parti için alınacak her bir kararı özgür iradelerimiz ile önce örgütümüz ve partimiz adına sonra da yaşadığımız şehrimiz adına alacak olan yeni yönetim adaylarıyız.

   Yakın bir tarihte ülkemizde bir erken genel seçim olacağı aşikâr durumdadır.

   Göreve geldiğimiz andan itibaren, ilk iş olarak hızlı bir şekilde örgütümüzü genel seçime hazırlamaya başlayacağız, bu kapsamda öncelikli olarak sorumluluk alanımız olan merkez ilçede mevcut 550 adet sandık için görevlilerimizi belirleyerek eğitim süreçlerinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacağız. Mahalle temsilcilerimizi belirleyecek ve kendileri ile düzenli toplantılar gerçekleştirerek koordinasyon içerisinde olacağız. Partimize emeği geçmiş eski veya yeni tüm partililerimiz ile sürekli temas halinde olarak birlik ve beraberlik ruhu ile çalışacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar".

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.