Günden'den Özcan'a: Beceriksizliğini örtbas ermek için sağa sola saldırıyor!

Düzce Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın "Yanı başınızdaki Düzce Belediyesi’nin haline bakın" sözlerine karşı sert ifadeler kullandı.

Günden'den Özcan'a: Beceriksizliğini örtbas ermek için sağa sola saldırıyor!
9.08.2021 - 13:38
Haber Merkezi
3

   Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın "Yanı başınızdaki Düzce Belediyesi’nin haline bakın" sözlerine karşı sert tepki gösteren Düzce Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden sosyal medya bir paylaşım yaptı.

   Günden, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Kendi teklifini dahi Meclis’inden geçiremeyen, Ulusal gündeme düşmek için her türlü maskaralığı yapan, Başkanlık makamına oturduğundan beri ayı, geyik heykeli ve Belediye meclisinde yaptığı uygunsuz konuşma ve davranışları hariç hiçbir icraatı olmayan, devraldığı AK Parti belediyesinin yaptıklarını kendisi yapmış gibi açılışlar yapan Bolu Belediye Başkanına belli ki Belediye Başkanlığı ağır gelmiş.

   Özellikle son günlerde de bu ağırlığın altında biraz ezilmiş, şirazeden çıkmış. Tavsiyem; işine odaklanması,belediyesine odaklanması, Bolu’ya odaklanmasıdır. Ama belliki bunu beceremiyor. İşin açıkçası pek de becerecek gibi görünmüyor. İyi olan tarafı kendisi de bunun farkında. 

   Beceriksizliğini örtbas ermek için de sağa sola saldırıyor. Bolu bizim komşu ilimiz. Üzülüyoruz tabii ki. Bu şekilde bir yönetimi hak etmiyor. Düzce Belediyesi olarak her zaman yardıma hazırız. 

   Bolu Belediye Başkanına tavsiyem, dilerse eğer belediyemizde, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün yanında bir hafta on gün kadar staj yapabilir. Bu stajı başarır, gerekli dersleri alır ve sınıfı geçerse hiç olmazsa Belediye başkanlığında kalan süresinde Bolu iline biraz hizmeti dokunur". 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Muhammet
  Muhammet
  10.08.2021 21:05

  Enteresan bir tepki.duzce bolu kiyaslamasina girmeyelim.abide tanıdık bildik biri değil zaten

 • Garip düzce
  Garip düzce
  9.08.2021 23:13

  Salla bakalım efendi salla, tanju özcan bir marka bir vizyon.borcsuz bir belediye başkanı...onu boluluda takdir ediyor düzcelide şimdi siz kendinize bir bakın ve kimlerin takdir ettiğini bir anlatın bskalım..

 • Duzceli..
  Duzceli..
  9.08.2021 14:36

  Beceriksiz lik mi dediniz..Bak o konuda liderliği kimseye gaptırmayız.. Parkları, kendi yaptığınız binaları yıktınız .. Üç yılda park yapamadığınız gibi, insanların iki çay içtiği eski lisenin orayı da kapattnız.. Tren yolu konusunda ret cevabını önceden alinca herkese susun dediniz.. 4 üncü defa kazilan 500 metre caddeyi proje diye bilen zihniyet, ağaçları katleden ler olarak hatırlanacak sınız..