CHP'ye Sakarya'dan ziyaret: Erken seçime hazırız!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce örgütü, komşu il Sakarya’dan gelen misafirlerini ağırladı.

CHP'ye Sakarya'dan ziyaret: Erken seçime hazırız!
30.07.2021 - 15:39
Haber Merkezi

   CHP Sakarya İl Kadın Kolları başkanı aynı zamanda MYK üyesi Azize Çeroğlu, Düzce parti binasında CHP Düzce İl Kadın Kolları başkanı Jale Akyıldız, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Devrim Köroğlu ve ilçe kadın kolları başkanları tarafından ağırlandı.

   CHP’nin Düzce, Bolu ve Bilecik’ten sorumlu Kadın Kolları Başkanı MYK üyesi Azize Çeroğlu bugün Düzce'deydi.

   Pandemi sonrası CHP teşkilatlarının nabzını tutmak ve bölgede yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla kente geldiğini aktaran Çeroğlu, önemli açıklamalarda bulundu.

   Son 48 saatte ortaya çıkan ve Türkiye’yi yasa boğan yangınlar hakkında "Hiçbirimizin gözüne uyku girmiyor" diyen Çeroğlu, "Farklı bölgelerde eş zamanlı çıkan yangınların tesadüf olmadığını düşünüyorum.Biz CHP Sakarya ve Düzce örgütleri olarak afet bölgelerine yardım etmeye hazırız.Gerek TEMA vakfı gerekse duyarlu her kurumla iş birliği içindeyiz" şeklinde konuştu.

   Öte yandan Azize Çeroğlu olası erken seçim hakkında ise "Olası erken seçime biz hazırız. Düzce’de de gördüğüm tablo bu yönde" ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.