CHP'den Polis Haftası ziyareti!

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Haluk Demir ‘ 10 Nisan Polis Haftası’ nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

CHP'den Polis Haftası ziyareti!
  • 10.04.2021   16:05
  • (0)

   Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ile görüşen CHP İl Başkanı Haluk Demir, Polis günü ve haftasını kutladı. Demir, ziyaret sırasında İl Emniyet Teşkilatındaki tüm birimleri tek tek gezdi ve emniyet mensuplarına başarılar diledi. CHP İl Başkanına Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Devrim Özcan da eşlik etti. Demir ayrıca Polis Günü ve Haftası nedeniyle bir de mesaj yayınladı.

   Polis teşkilatının bölgede huzur ve güvenliği sağladığına dikkat çeken Demir mesajında şu görüşlere yer verdi: "Kurulduğu günden bu yana vatan toprağının her bir köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması, vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetlerinin korunması gibi görevleri başarıyla yerine getiren Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası kutlu olsun. 

   Çağdaş bir devlet olmanın en önemli gereklerinden birisi insan hak ve özgürlüklerinin önündeki engellerin kaldırılması ve hukukun üstünlüğü prensibinin her alanda egemen kılınmasıdır. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü  kamu düzeninin, güvenlik ve asayişin sağlanmasının yanında sosyal destek çalışmalarıyla da adından söz ettirmektedir. 

   Görevleri başında şehit olan kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla anıyorum. Görevlerini büyük bir fedakarlıkla yerine getirmeye devam eden tüm polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor, Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümü kutluyorum".

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.