Çakar: Yol sorununa müdahale edildi!

  • 2.03.2021 14:19
  • (0)
  • Abone ol

İSKİ Düzce Koordinatörü ve İyi Parti Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Ender Çakar, Ağa Mahallesinde yaşanan yol ve ulaşım sorununa müdahale edildiğini söyledi.

Çakar: Yol sorununa müdahale edildi!

   İSKİ Düzce Koordinatörü ve İyi Parti Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Ender Çakar, bazı yerel sorunlar hakkında çözüm süreçlerinin devam ettiğini belirtti. 

   Çakar konu ile ilgili olarak, "Düzce'nin iski ile ilgili konularına odaklanmaya ve çözüm üretmeye devam ediyoruz. Mevsim sebebi ile ortaya çıkan konu ve gecikmeler ivedilikle düzeltilmektedir.

   Son olarak Ağa Mahallesinde, İSKİ sorumluluk alanında gelen şikayetler yerinde incelenmiştir oluşan yol ve ulaşım sorunlarına müdahale edebilmiş, şimdilik ilgili yol üzerinde  gerekli düzeltmeler yapıldı. Zemindeki suların çekilmesiyle birlikte ince reglaj yapılıp, silindirlenip sürekli bir durum sağlanacaktır. Bundan sonra da aynı verimlilik ve hızda kentimize katkı sunmaya devam edeceğiz" dedi.

  • Abone ol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.