KEFELİ; “Keleş, kızım üzerinden seviyesizce siyaset yapıyor”

Erdoğan Kefeli, İYİ Parti’den aday olduğunu açıklayan Mehmet Keleş’e hitaben yaptığı açıklamada, “Çektiğiniz videolarda, kendi kendinize gündeme getirip, cevap verdiğiniz diğer sorular ve bu sorulara cevap verme zorunda kalmanız daha aşağılayıcı değil mi?” dedi.

KEFELİ; “Keleş, kızım üzerinden seviyesizce siyaset yapıyor”
23.11.2023 - 11:59
Haber Merkezi

   Eski Belediye-İş Sendikası Temsilcisi ve kısa bir süre önce İYİ Parti’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli sosyal medyadan bir açıklama daha yaparak, İYİ Parti’den Belediye Başkanlığına adaylığını açıklayan Mehmet Keleş’e verdi veriştirdi.

“SEVİYESİZCE SİYASET YAPIYOR”

   Keleş’in kendisine kızının İYİ Parti’de olması üzerinden yüklendiğini dile getiren Erdoğan Kefeli’nin açıklaması şöyle;

   İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, kendi hakkında merak edilen sorulara cevap verdiği videolar çekiyormuş. Bir videosunun başlığı da tam olarak şöyle; ‘Erdoğan Kefeli’nin hakkınızda aşağılayıcı yorumları var ama kızı partinizde gençlik kolları başkanı?’

   Değerli arkadaşlar Mehmet Keleş’in önceki gün yayınladığı bu videoyu seyrettiniz mi bilmiyorum. Koca adam, bir buçuk dönem Düzce belediye başkanlığı yapmış, adaylık açıklaması yapılalı bir ayı geçmiş, hala aday olduğu partinin, gençlik kolları başkanı kızım üzerinden en hafif tabiri ile seviyesizce siyaset yapıyor.

“HER TÜRLÜ FİLMİ ÇEVİRİYORSUNUZ”

   Vay efendim kızım gençlik kolları başkanıyken ben Mehmet Keleş’i nasıl eleştirirmişim.  Ben Mehmet Keleş’i eleştirirken kızım hala orada nasıl dururmuş.

   Mehmet bey, Dilara’nın bir tek babası seni eleştirdi diye kızımı partiden uzaklaştırmak için her türlü filmi çeviriyorsunuz.

“NASIL OLSA 31 MART 2024 AKŞAMI İYİ PARTİ’Yİ BIRAKMAYACAK MISIN?”

   Senin sülalenden birçok kişi seni eleştiriyor. Peki sen niye hala adayım diye ortalarda geziyorsun? Bıraksana partiyi, bıraksana adaylığı. Hani aileden biri eleştirirse istifa istiyorsunuz ya, ne duruyorsun Mehmet Keleş istifa etsene partiden. Hem nasıl olsa 31 Mart 2024 akşamı İyi Parti’yi bırakmayacak mısın?

   Seçim çalışmalarında halka gittiğinde, kızı gençlik kolları başkanımız ama babası beni eleştiriyor ne olur oyunuzu bana verin mi diyeceksin. Şimdi senin seçim politikan bu mu? Ya da seçimi kaybettiğinde, Erdoğan Kefeli beni eleştirmeseydi ben seçimi alırdım mı, diyeceksin.

“GEÇMİŞTE BELEDİYEDE YAPTIKLARINIZA BAKACAKSINIZ”

   Sayın Mehmet bey geçmişte yapılanları ve yaşananları yazmak sizin tarafınızdan aşağılayıcı bir yorum gibi algılanıyorsa, geçmişte belediyede yaptıklarınıza bakacaksınız.

   Çektiğiniz videolarda, kendi kendinize gündeme getirip, cevap verdiğiniz diğer sorular ve bu sorulara cevap verme zorunda kalmanız daha aşağılayıcı değil mi?

   Mehmet Keleş’in kendi kendine sorduğu bazı sorular.

   ‘Akrabalarınızı belediyeye doldurdunuz mu?’

   ‘Seçilirseniz Ak Parti'ye geçecek misiniz?’

   ‘Hakkınızda açılmış bir yolsuzluk davası var mı?’

   ‘Seçilirseniz hangi marka arabaya bineceksiniz?’

“YALANDA DA SINIR TANIMIYOR”

   Değerli dostlarım Mehmet Keleş’in yaşadığı korkularının nedenini anlayabiliyorum. Yediği hurmalar kendisini rahatsız ettiği için söyleyecek başka söz bulamıyor. Yalanda da sınır tanımıyor.

   Bir dahaki yazımda da yalanlarını yazmaya devam edeceğim.” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.