Kefeli; 'Hafızalar tazelenecek, herkes geçmişi bilecek!'

Erdoğan Kefeli, “Adayınıza yapılan daha ilk eleştiride bu kadar panikleyip üslubunuzu bozmanızın sebebi sizin de adayınıza güvenmemeniz olabilir mi?” dedi.

Kefeli; 'Hafızalar tazelenecek, herkes geçmişi bilecek!'
26.10.2023 - 12:46
Güncelleme 26.10.2023 - 14:08
Haber Merkezi

   Eski Belediye-İş Sendikası Temsilcisi ve kısa bir süre önce İYİ Parti’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli sosyal medyadan bir açıklama daha yaparak, ilk açıklamasıyla ilgili kendisine yapılan eleştirilere cevap verdi.

“ADAYINIZA GÜVENMİYOR MUSUNUZ?”

   Kefeli sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Adayınıza yapılan daha ilk eleştiride bu kadar panikleyip üslubunuzu bozmanızın sebebi sizin de adayınıza güvenmemeniz olabilir mi?” diye sordu.

“YOK ÖYLE HERKESİN SUSMASINI BEKLEMEK”

   Kefeli açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı; “Mehmet Keleş, belediyedeki görev süresi içerisinde sürgünler, tehditler ve daha birçok yaptığıyla ağlattığı her işçi arkadaşımdan Düzce Kamuoyu önünde ‘yaptıklarımdan pişmanım, özür diliyorum’ demediği sürece, görev süresi içerisinde ki yanlışları ile ilgili paylaşımlarım belediye seçimlerine kadar devam edecek. Yok öyle herkesin susmasını beklemek. Hafızalar tazelenecek, herkes geçmişi bilecek. Daha yeni başlıyoruz.” 

İLGİLİ HABER; https://www.burasiduzce.com/iyi-parti-gundem-duzce-haberleri/70154-kefeli;-%E2%80%9Ckeles%E2%80%99in-ne-iyi-parti%E2%80%99ye--ne-de-duzce%E2%80%99ye-bir-hayri-olmaz!%E2%80%9D

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar