“Kıvırcık Kız” Aslıhan Tüysüz, Düzceliler’e teşekkür etti..

Millet İttifakının İYİ Parti kanadının CHP’nin ikinci sırasından Milletvekili adayı olan Aslıhan Akbal Tüysüz, Düzceliler’e teşekkür etti.

“Kıvırcık Kız” Aslıhan Tüysüz, Düzceliler’e teşekkür etti..
16.05.2023 - 12:27
Haber Merkezi

   Düzceliler’in “Kıvırcık Kız” diye isimlendirdiği, Millet İttifakının İYİ Parti kanadından CHP’nin ikinci sırasından Milletvekili adayı olan Aslıhan Akbal Tüysüz, sosyal medyada yayınladığı yazılı bir metinle Düzceliler’e teşekkür etti.

   Tüysüz’ün yazılı metni şöyle;

   “Millet ittifakı olarak Meclise milletvekili gönderdiğimiz için memnunum. Talih Bey’in Düzce’ye hizmet için büyük bir özveri ile çalışacağını biliyorum. Düzce’ye ve ülkemize hayırlı olsun.

   Düzce tercihini yapmıştır. Bir milletvekilini Millet ittifakından Meclise göndermiştir. Talih Özcan siyasi tecrübesi ve birimi ile Düzce’ye faydalı olacaktır. Seçim çalışmaları sırasında vatandaşlara vaat ettiğimiz tüm projelerin Meclise taşınacağından eminim.

   Düzce’de fermuar sistemi ile seçime gidildi. Millet İttifakının bileşeni partiler sahada büyük çaba gösterdiler. İl’de Merkez ilçe, ilçeler, köyler, mahalleler; neredeyse adım atılmadık hiçbir yer bırakmadık. Tüm kesimden vatandaşlarla görüşmeler yapıldı, sorunlar dinlendi, beklentileri alındı. Seçim süreci içinde öncelikle İYİ parti olarak il başkanımdan Merkez ilçe başkanıma, tüm yönetim kurulu üyelerime, teşkilat mensuplarıma ve ittifakın bileşeni partilerin tüm mensuplarına teşekkür ederim. Gerçekten uyumlu ve faydalı bir iş birliğiyle hareket edildi. Bu birikimin de Düzce’ye yansıyacağına inanıyorum.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.