Cemşit; “Düzce’de yaşanan talihsizlikleri hatırlatmak isteriz!”

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’nun, CHP Düzce 1’nci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan’la ilgili “Talihsiz bey” açıklamasına CHP İl Başkanı Semih Cemşit cevap verdi.

Cemşit; “Düzce’de yaşanan talihsizlikleri hatırlatmak isteriz!”
28.04.2023 - 11:47
Haber Merkezi

   2023 Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerine sayılı günler kala, partilerin milletvekili adayları seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

   Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan, Düzce CHP 1.sıra milletvekili adayı Talih Özcan’ın; “AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır” ifadesine istinaden; “Talihsiz bey” diyerek “Açıklamasını amatörce buluyor ve esefle kınıyorum” şeklinde bir cevap gelmişti.

   AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu’nun yaptığı açıklamaya bir cevap da, Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit’ten geldi.

   Cemşit; “Millet İttifakı milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin ‘Talihsiz’ bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz” dedi.

   “14 Mayıs’a az bir süre kalmış iken halka anlatacak bir şeyleri olmayanların, siyasetin küllerini alevlendirme çabasını yakından takip ediyoruz” diyen CHP İl Başkanı Cemşit, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

   “Millet İttifakı Milletvekili adayımız için yapılan, özünde başarısızlığı kapatma amacı yatan açıklama vesilesi ile 20 yıldır Düzce’de nelerin ‘Talihsiz’ bir şekilde yapılamadığını hatırlatmak isteriz;

   99 depremini yaşamış şehrimizin 20 yılda plansız bir şekilde kentleşmesi ‘Talihsizliktir’.

   20 yılda Düzce’nin Ak Parti tarafından üvey evlat muamelesi görmesi ‘Talihsizliktir’.

   20 yılda Düzce’de tarım alanlarının harap edilmesi ‘Talihsizliktir’.

   Belediyenin şirketlerinin adrese teslim ihaleler vermesi ‘Talihsizliktir’.

   Kin ve öç alma duygusu ile Düzce’nin tarihinin bir bir silinmeye çalışılması ‘Talihsizliktir’.

   Düzce şehir merkezindeki trafik ve otopark sıkıntısı ‘Talihsizliktir’.

   Şampiyonluğa giden Düzcespor’un, ligin ortasında stadını yıkmak ‘Talihsizliktir’.

   Belediyeyi ve şirketlerini borçlandırıp, yatırım yapamamak ‘Talihsizliktir’.

   Modern Sanayi Sitesinde 1.950.000 TL’ye esnafımıza dükkân satmaya çalışmak ‘Talihsizliktir’.

   14 Mayıs günü, Düzce’nin, gelişmesini sağlamak adına, halkın gerçek sorunlarını meclise taşımak adına çaba gösterecek milletvekillerimiz olacak. Bu vekiller de Millet İttifakının vekilleri olacak. Ak Parti Sayın İl Başkanı, sizin de hiç şüpheniz olmasın 20 yıldır yaşattığınız bu talihsizlikleri, Düzce’nin ve Düzcelinin lehine çevirmek adına geliyoruz!”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.