Şengüloğlu; ‘Özcan hayali filmleri izleyerek siyaset yapmaya çalışıyor’

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, “Talihsiz bey, CHP liderinin paylaştığı hayali filmleri izleyerek siyaset yapmaya çalışıyor” dedi.

Şengüloğlu; ‘Özcan hayali filmleri izleyerek siyaset yapmaya çalışıyor’
27.04.2023 - 13:37
Haber Merkezi
2

   CHP Düzce Milletvekili 1’nci sıra Adayı Talih Özcan’ın AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır şeklindeki açıklamasına, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan  cevap geldi.

“KINIYORUM”

   Talih Özcan’ın Düzce’ye yabancı olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu “Düzce CHP Milletvekili adayı Talih Özcan dernek ziyaretleri sırasında ; ‘AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır’ şeklindeki açıklamasını amatörce buluyor ve esefle kınıyorum.

   Düzce’mizle herhangi bir bağı olmayan talihsiz aday, Talih Özcan şehrimize yabancı olduğu kadar memleket meselelerine de yabancı olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır” dedi.

“LİDER MASA BAŞINDA DEĞİL İŞ BAŞINDA BELLİ OLUR”

   “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti Hükümetlerimizin 20 yılda ülkemize kazandırdığı kazanımlar, kişi başına düşen milli gelirdeki artış rakamları ortadadır” diyerek sözlerine devam eden Şengüloğlu, “Altını çizerek söylüyorum. Lider masa başında değil iş başında belli olur.

    AK Partimizin ülkemize kazandırdıklarını hiçbir zaman kabullenemeyen zihniyetin ithal adayı ‘talihsiz Bey’in şehrimize hiçbir katkı da bulunamayacağı, gibi CHP liderinin paylaştığı hayali filmleri izleyerek siyaset yapmaya çalışıyor.

   Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayal ettiği bağımsız Türkiye hayallerini bir bir hayata geçiren, Dünya lideri Cumhurbaşkanımızın ülkemize kazandırdıklarını izlemesini tavsiye ederim. Bağımsız Türkiye yolunda Kandille yaptıkları ortaklığı güzel şehrimiz Düzce’mize anlatamayan ve şehrimize anlatabileceği hiçbir şey olmayan ithal aday talihsiz bey konuyu başka yerler çekmeye çalışıyor” ifadelerini kullandı.

“BU ZİHNİYET HER ZAMAN YAPILAN YENİLİKLERİ KABULLENEMEME GİBİ BİR SİYASİ ANLAYIŞA SAHİP”

   Hasan Şengüloğlu sözlerine şöyle devam etti; “Kendisine tavsiyem, Dünya lideri Cumhurbaşkanımızın 20 yılda ülkemize kazandırdıklarını büyük boyutla izlesin. Bunları izlemeye vakti yetmeyeceğini düşünürsek son on beş günde açıklanan müjdeleri izlemesi kâfi olacaktır.

   Son olarak halkımız bu zihniyetin, ülkemize kazandıracağı hiçbir şey olmadığının farkındadır. Zaten bu zihniyet her zaman yapılan yenilikleri kabullenememe, aşağıya çekmeye çalışma gibi bir siyasi anlayışa sahip.

   Bizler ise 2023 hedeflerimize doğrultusunda, 2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletçe el ele inşa edeceğimize yürekten inanıyorum.

   Kendisine tavsiyem bizleri izlemeye devam etsin…”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • misafir
  misafir
  28.04.2023 12:06

  ÇEŞMELERDEN ÇAMUR AKIYOR HASAN EFENDİ ÇALIŞTIĞINIZI GÖSTERİNDE ÇEŞMELERDEN SU İÇELİM MUHALEFETE LAF ETMEYİ BIRAKIN

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  28.04.2023 10:32

  Madem öyle bizde soruları Profesyonel olarak size sorarız.. Ekonomide, rakamlar, rakamlara dayalı kıyas konuşulur..Tevatür, tefrika konuşulmaz.. 2002 de 0, 75 tl olan Bulgar levası 10,95 tl Gürcistan larisi 7, 7 tl Dolar 20 tl Dünyada en pahalı borçlanan ikinci ülkeyiz, parası en hızlı değer kaybeden üçüncü ülkeyiz.. Gezi olayları esnasında 1.82 olan dolar kuru 1.90 olunca isyan edip ''memleket düşmanları'', ''vatan hainleri'' diye sağa sola sallayan akp'liler nerede..