ÖZTÜRK DESTEK İSTEDİ

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, seçim ziyaretleri kapsamında Akçakoca'da ziyaretlerde bulunuyor.

ÖZTÜRK DESTEK İSTEDİ
20.04.2023 - 11:10
Haber Merkezi

   14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala Düzce'de AK Parti Milletvekili Adayları ve teşkilatları vatandaşlarla yüz yüze temas kurmaya devam ediyor. AK Parti Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve ilçe teşkilatıyla beraber Akçakoca'da ziyaretlerde bulundu.

   Ziyaretlerine Sivil Toplum Kuruluşları ile başlayan Öztürk, şehir merkezindeki esnaflar ve vatandaşlarla selamlaştı. 14 Mayıs seçimlerinin önemini vatandaşlara anlatarak Türkiye Yüzyılı kampanyasına destek istedi.

   Tevazu ve samimiyetin her gönülde karşılık bulduğunu belirten Öztürk, "AK Parti'nin 21 yıldır kazandığı tüm seçim zaferlerinin sadece seçimden seçime değil tüm zamanlarda vatandaşlarla sahada kurduğu gönül köprüsünden kaynaklandığını biliyoruz. Biz de bu tecrübe ışığında tüm vatandaşlarımızla samimi ve içten temaslar kurmaya gayret ediyoruz" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.