Yılmaz; “Cumhur ittifakının başarısını bir kez daha taçlandıracağız”

Yılmaz; “Cumhur ittifakının başarısını bir kez daha taçlandıracağız”
13.04.2023 - 15:48
Haber Merkezi

   14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem milletvekili seçimi çalışmaları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Düzce milletvekili adayları, il ve ilçe teşkilatı sahaya indi.

   27. Dönemde Milletvekili seçilen ve 28. Dönemde de 1. sıradan Milletvekili adayı olan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ‘‘Savunma sanayinde yapılan başarılı çalışmaları sizlerde takip ediyorsunuz. İHA ve SİHA’larımız, TCG Anadolu (Türkiye'nin amfibi hücum gemisi sınıfına giren ilk gemisidir.), şimdi milli tankımızı da üretiyoruz inşallah yüzde 80’lere ulaştık ve en büyük ambargo uygulanan dönemde yaptık bunu. Teröristlere göz açtırmıyoruz. Ekranlarda da görüyorsunuz neredeyse her gün sarı torbalara koyup öteki Dünya’ya havale ediyoruz. Bunun yanında terör örgütünün siyasi uzantısı olan HDP’li belediyelere kayyum atadık. Böylece hem teröre finansman sağlanmasının önüne geçtik, hem de eleman sağlamalarının önüne geçtik. Özetle 14 Mayıs 2023 seçimlerinde önce Allah’ın izniyle sonra da vatandaşlarımızın desteği ile Cumhur ittifakının başarısını bir kez daha taçlandıracağız’’ dedi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.