TÜYSÜZ, DESTEK İSTEDİ

Millet İttifakı Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı olan Aslıhan Akbal Tüysüz, “Rekabet her zaman hizmette, birbiri ile yarışta kalite getirir. Bundan da halk kazanır, şehir kazanır. Bu nedenle diğer kanattan da vekillerin olması Düzce için çok büyük bir kazanç olacaktır” dedi.

TÜYSÜZ, DESTEK İSTEDİ
13.04.2023 - 12:43
Haber Merkezi

   Millet İttifakı Ortak Liste 2. Sıra Milletvekili Adayı olan Aslıhan Akbal Tüysüz, seçime sayılı günler kala çok yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiriyor.

   Tüysüz, güne Düzce Ağrılılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaretle başladı.

REKABET HER ZAMAN HİZMETTE KALİTE GETİRİR

   Aslıhan Tüysüz İYİ Parti Yöneticileri ve mensupları ile gerçekleştirdiği ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, “Düzce ve Düzceliler için yapmak istediğim çok şey var. Ama özellikle şunu ifade ediyorum, rekabet her zaman hizmette, birbiri ile yarışta kalite getirir. Bundan da halk kazanır, şehir kazanır. Bu nedenle diğer kanattan da vekil olması Düzce için çok büyük bir kazanç olacaktır. Senelerdir iktidarın vekillerinin “nasıl olsa her halükârda Düzce’de kazanırız” mantığı, hizmette Düzce’nin geri kalmasına neden olmuştur. O nedenle diğer kanata da vekil kazandırılması noktasında da derneğinizin desteklerini rica etmek için bugün burada bulunmaktayız.” diyerek Dernek Yönetimine ve mensuplarına teşekkür etti.

   Tüysüz Dernek ziyaretinin ardından İYİ Parti Merkezi’ne geçerek teşkilat yöneticileri ve mensupları ile bir araya gelerek, Polis Haftası kutlamaları kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne gitti. Tüysüz ve beraberindeki heyeti kabul eden, Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Aslan ile Düzce’nin sorunları ve güncel konular hakkındaki sohbetin ardından teşekkür ederek yanından ayrıldılar. 

“KENTLEŞME ADINA İL OLDUK, ŞEHİR OLAMADIK”

   Aslıhan Tüysüz ziyaret programına iftar sonrası Düzce Adıge Kültür Derneği’ne giderek devam etti. Burada tüm katılımcılara yaptığı konuşmasında, “1999 Depremini Düzce de Sakarya da Bolu da yaşadı. Ama 1999’dan sonra Bolu ve Sakarya kentleşme noktasında çok ciddi adımlar sarf etti. Biz ilçe iken, ne yazık ki daha ileri bir konumdaydık. Hem mental olarak hem de fiziksel olarak, çok daha farklı bir Düzce’miz vardı. Kentleşme adına il olduk, şehir olamadık. Bu nedenle vizyon sahibi bir şehir olabilmek için diğer kanada ait vekillerin de olması gerektiğini düşünüyorum. Geldiğimiz noktada görüyoruz ki, zaten bir değişim ülke genelinde başlamış durumda. Düzce’de de bunun emarelerini göreceğiz. Bir vekil çıkarabiliyoruz. Ben 2. sıra adayıyım. Sizlerden 2. sırada çıkabilmek için destek istiyorum.” şeklinde seslenerek Dernek Yönetici ve mensuplarına teşekkür etti.

   Tüysüz günün son ziyaretini gerçekleştirmek üzere İyi Parti Merkezi’ne geçerek Millet İttifakı Adayları Tanıtım Toplantısına katıldı.

“BİZİM BİR AY SONRA NEREDE OLACAĞIMIZA BURADAKİ ALTINLAR KARAR VERECEK”

   Aslıhan Tüysüz Parti mensuplarının, yöneticilerinin ve İyi Partili Belediye Meclisi Üyelerinin de yoğun bir şekilde katıldığı tanıtım toplantısında, Millet İttifakı Adaylarına hitaben yaptığı konuşmasında İyi Parti teşkilatlarını, “Düzce’nin yapısını hepimiz biliyoruz. Altının değerini de sarraf bilir. Benim teşkilatım da altındır. Tabi ki değerini bilirsek, tabi ki Meclis’te oluruz. O nedenle hep beraber çalışacağız. Bir ay sonra nerede olacağımızı biliyorum. O nedenle bizim bir ay sonra nerede olacağınızı buradaki altınlar karar verecek.” dedi ve yoğun bir alkış ile sözlerini sonlandırdı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.