TÜYSÜZ; ‘Görüyor ve biliyorum ki biz çok kalabalığız’

Millet İttifakı Ortak Liste Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz; “Şimdi ayırım gözetmeksizin ortak hedefe koşma zamanıdır. Şimdi sen, ben demeden çalışma zamanıdır. Şimdi memlekete bahar getirme zamanıdır” dedi.

TÜYSÜZ; ‘Görüyor ve biliyorum ki biz çok kalabalığız’
12.04.2023 - 11:47
Haber Merkezi

   TBMM 28. Dönem İyi Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı olan Aslıhan Akbal Tüysüz, Millet İttifakı Ortak Liste 2. Sıra Milletvekili Adayı oldu. 1. sırada CHP’den Talih Özcan, 3. sırada ise yine CHP’den Jale Uzunhasanoğlu yer aldı.

   Tüysüz, Millet İttifakı Ortak Liste Milletvekili Tanıtım Toplantısına İyi partililerin yoğun desteği eşliğinde katıldı. İyi Parti İl Binası’ndan, toplantının yapılacağı CHP İl Binası’na kalabalık bir partili grupla yürüyerek gelen Tüysüz, yol boyunca gösterilen ilgiden çok memnun kaldı.

ŞİMDİ MEMLEKETE BAHAR GETİRME ZAMANIDIR

   Tüysüz Millet İttifakı ortağı olan diğer partilerin il yöneticilerinin ve teşkilatlarının katıldığı Aday Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmasında, “Milletvekili aday adayı olarak çıktığım bu yolda Millet İttifakı Genel Başkanlarımızın, Parti Genel Merkezlerimizin tensipleri ve sizlerin kıymetli destekleri ile oluşturulan ortak listede Düzce 2. Sıra Milletvekili adayı olarak karşınızdayım. Yazar ve sosyolog Cemil Meriç der ki "Bu memlekette sağcı-solcu, ilerici-gerici yoktur, namuslu ve namussuzlar vardır. Siz namuslulardan olun! Göreceksiniz çok kalabalık olacaksınız!" Görüyor ve biliyorum ki biz çok kalabalığız, daha da kalabalık olacağız. Şimdi ayırım gözetmeksizin ortak hedefe koşma zamanıdır. Şimdi sen, ben demeden çalışma zamanıdır. Şimdi memlekete bahar getirme zamanıdır.” diyerek basın mensuplarına ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

   Tüysüz Düzce’deki Aday Tanıtım Toplantısı’nın ardından diğer Adaylarla birlikte Akçakoca CHP İl Binası’nda gerçekleştirilen Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı.

15 MAYIS SABAHI HEP BİR AĞIZDAN HÜRRİYET DİYE HAYKIRACAĞIZ

   Tüysüz Millet İttifakı ortağı olan diğer partilerin ilçe yöneticilerinin ve teşkilatlarının katıldığı tanıtım toplantısında yaptığı konuşmasında, “Vatana sadakat her zaman, hükümete sadakat hak ettiği zaman demiştir Mark Twain. Sevgili arkadaşlarım; milletimiz işi ehline teslim etmeye karar vermiştir. Milletimiz demokratik siyasetten sapmadan Türkiye’nin önünü açmaya karar vermiştir. Asıl hedefimiz olan Parlamenter sisteme çıkacak bu yolda, Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU 13. Cumhurbaşkanı olarak seçilecek ve Büyük Millet Meclisi’mizde Anayasayı değiştirecek çoğunluğu sağlayacağız. Hiç merak etmeyin Önce millet, önce memleket diyerek başlattığımız bu mücadele ile, her şey çok iyi, her şey çok güzel olacak. 15 Mayıs sabahı hep bir ağızdan “hürriyet” diye haykıracağız, 15 Mayıs şafağında tarih yazacağız.” şeklinde seslenerek basın mensuplarına ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.