Genç aday Maradit esnaf gezisi yaptı

İyi Parti Düzce Milletvekili Aday adayı Melih Maradit esnaf ve vatandaş ile bir araya geldi.

Genç aday Maradit esnaf gezisi yaptı
8.04.2023 - 09:11
Haber Merkezi

   Aday adaylığı döneminde sıkılmadık el çalınmadık esnaf kapısı bırakmamaya gayret eden genç aday adayı Melih Maradit’în aday olup olmayacağı merakla bekleniyor. Toplumun hemen hemen her kesimini tarafından sevilerek ilgi ile takip edilen Maradit’in İyi Parti listesine girmesi, sevenleri tarafından bekleniyor.

   Aday adaylıkları döneminde Yığılca ilçesinden 3 aday adayının başvuru yapması ilçede heyecan uyandırırken, Yığılcalı vatandaşlar artık Düzce’de bir vekil istiyor.

   28. Dönem İyi Parti Düzce Milletvekili aday adayı Melih Maradit partililer ve diğer aday adayları ile birlikte esnaf gezisi yaptı.

   Esnaf gezilerinin ardından Düzce Ticaret Borsasını ziyaret eden partililer Düzce ve ilçelerinin geleceği için hep birlikte çalışacaklarını vurguladılar.

   Daha sonra Anadolu Ajansı kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Düzce Bürosuna ziyaret gerçekleştiren Milletvekili aday adayı Melih Maradit ve partililer, Düzce temsilcisi Ömer Ürer ile bir araya geldi.

   Anadolu Ajansının kuruluşunu kutlayan Maradit basının önemine dikkat çekti. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.