Aslıhan Tüysüz’den esnafa; ‘Ankara’da sesiniz olmaya söz veriyoruz’

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, sabah saatlerinde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri ile bir araya geldi, öğleden sonra esnafları ziyaret etti.

Aslıhan Tüysüz’den esnafa; ‘Ankara’da sesiniz olmaya söz veriyoruz’
5.04.2023 - 11:49
Haber Merkezi

   TBMM 28. Dönem İyi Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nda, geçmiş dönem Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı süreçte birlikte çalıştığı Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bayık’a, Meclis Başkanı Tanju Acar’a ve Meclis Başkan Vekili Murat Taştepe’ye bir ziyaret gerçekleştirdi.

   Tüysüz, Düzce’nin içinde her iki kanattan da Milletvekilleri bulunmasının Düzce’nin ve Düzce halkının yararına olacağı hakkındaki görüşlerini paylaştı.

REKABET; KALİTEYİ VE HİZMETİ GETİRİR

   Tüysüz ziyareti sırasında Düzce TSO yöneticilerine ve kendisine eşlik eden teşkilat yöneticilerine ve partililere hitaben yaptığı konuşmasında, “Ben şehrime, memleketime, ülkeme hizmet etmekten çok mutluluk duyuyorum. Hizmetin iktidarı, muhalefeti olmaz bir noktada. Çünkü hizmet ettiğimiz yer ortak. Ama şöyle bir güzellik oluyor, rekabet kaliteyi getiriyor. Biz de Düzce’de diyoruz ki, senelerdir aynı kanat, kimi zaman hizmet etmeyi artık kenara koyarak, bu rehavet ve ataletle Düzce’de üçte üç çıkarıyorlar. Burada diğer kanattan da bir vekil olsa, biz Düzce’ye hizmet etmekte beraber rekabet etsek, buradan Düzce ve Düzce halkı kazanacaktır. Ben de hizmet etmeyi sevdiğim ve mücadelede de yılmadığım, bunu yapabileceğime de çok inandığım ve kendime de güvendiğim için “bismillah” dedim ve adımı attım.” Dedi ve kendilerine teşekkür etti.

“ANKARA’DA SESİNİZ OLMAYA SÖZ VERİYORUZ”

   Tüysüz öğleden sonra da partisinin diğer Milletvekili Aday Adayları ile birlikte Düzce Merkez Atatürk Bulvarı’nda esnaf ziyareti ve halka sohbet gerçekleştirdi.

   Tüysüz, milletvekili adaylarının sadece seçim zamanı kendilerini hatırladığını söyleyen bir esnafa, “Biz İyi Parti olarak çok uzun zamandır zaten sahalardaydık, diğerleri gibi yeni inmedik. Biz esnafımızı da halkımızı da çok uzun zamandır dinliyor, sorunlarını not ediyor, yerelde veya genelde yapılması gerekenler için ilgili makamlara iletiyoruz. Seçilirsek de bizi yanınızda görmeye devam edeceğinize, Ankara’da sesiniz olmaya söz veriyoruz.” şeklinde cevap verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.