Aktaş’tan, Kılıçdaroğlu ve Ay’a tepki!

TDP Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Seccadenin üzerine ayakkabı ile basmaları bizleri derinden üzmüştür” dedi.

Aktaş’tan, Kılıçdaroğlu ve Ay’a tepki!
1.04.2023 - 13:23
Haber Merkezi

   CHP tarafından düzenlenen iftar programı sonrası, seccadenin üzerine basarak çekilmiş bir fotoğrafın dün akşam sosyal medyada yayınlanması üzerine, Türkiye Değişim Partisi (TDP) İl Başkanı Sezgin Aktaş yazılı bir basın açıklaması yaparak, CHP Düzce Milletvekili Aday Adayı Azade Ay, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer kişilere tepki gösterdi.

   TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş, “İftarlara katılarak, camilere giderek din üzerinden siyaset yapmaya çalışan CHP, her fırsatta gerçek yüzünü ortaya çıkarıyor. CHP Düzce Milletvekili Aday Adayı Azade Ay’da, CHP iftarına katılarak önce din üzerinden siyaset yapmış ardından gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştır. Müslümanların üzerinde namaz kılarak, Allah’a en yakın olduğu zamanların şahidi olan seccadenin üzerine ayakkabı ile basmaları bizleri derinden üzmüştür. En hafif tabirle din tüccarı bu kişileri esefle kınıyor ve Allah’a havale ediyorum. Lütfen bizim dinimize saygı gösterin. Sizler nasıl bir inanç içinde olursanız olun bizlerinde sizlerin inancına saygımız sonsuz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.