GÜNDEN; “AK Partililer bu tür eylemleri basit, aşağılık ve adice bulur”

AK Parti SKM Başkanı ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, “Tüm AK Partili arkadaşlarımız herhangi bir siyasi partinin afişine, logosuna, binasına yapılan her türlü eylemi basit, aşağılık ve adice bulur” dedi.

GÜNDEN; “AK Partililer bu tür eylemleri basit, aşağılık ve adice bulur”
1.04.2023 - 12:50
Haber Merkezi

   Dün İYİ Parti’nin İstanbul İl binasına isabet eden kurşunlar ve İYİ Parti Düzce Milletvekili aday adayı Aslıhan Tüysüz ile Berat Öztürk’ün afişlerinin yırtılmasıyla ilgili görüşlerini sosyal medya aracılığıyla belirten AK Parti SKM Başkanı ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, “Tiyatro ile oyun tertiplemek ile sahte, kirli düzenler ile hiç bir AK Partili kardeşimizin işi de İhtiyacı da olmaz” dedi.

   Günden sözlerine şöyle devam etti;

   “En büyük ve en etkili tepkinin seçim sandığında verilecek oy ile olacağını tüm Ak Partili arkadaşımız çok iyi bilir.

   Tüm AK Partili arkadaşlarımız herhangi bir siyasi partinin afişine, logosuna, binasına yapılan her türlü eylemi basit, aşağılık ve adice bulur.

   Biz AK Partililerin halkımıza güveni tamdır. Çok iyi biliriz ki; halkımız bu tür aşağılık yollarla, sahte tezgahlarla, mağdur edebiyatı yapıp oy hayali kuranlara da önsezisi, öngörüsü ve üstün feraseti ile sandıkta gerekli cezayı verecektir.” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.