Millet İttifakı Düzce İl Başkanları Ankara’da

Millet İttifakı, bir süredir üzerinde çalışılan ‘Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ni Ankara’da kamuoyuna duyurdu. Millet İttifakına bağlı partilerin Düzce il başkanları da bugün oradaydı.

Millet İttifakı Düzce İl Başkanları Ankara’da
30.01.2023 - 12:06
Haber Merkezi
4

   Millet İttifakı'nın mutabakat metni bugün açıklanıyor. Sağlıktan eğitime, yargıdan dış politikaya 2 binin üzerinde vaat, mutabakatta yer aldı.

   CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi ve Demokrat Parti liderlerinin oluşturduğu Millet İttifakı, bir süredir üzerinde çalışılan ‘Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ni kamuoyuna duyurdu.

   Ankara Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen açıklamada ortak cumhurbaşkanı adayının vaatlerini içeren seçim beyannamesi deklare edildi.

   Sabahın erken saatlerinden itibaren çok sayıda siyasetçi, sivil toplum ve meslek örgütü temsilcisi salonda yer aldı. Sağlıktan eğitime, yargıdan dış politikaya 2 binin üzerinde vaat, Millet İttifakı'nın mutabakatında yer aldı.

   Düzce’den de CHP İl Başkanı Semih Cemşit, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç ve Deva Partisi İl Başkanı Murat Caymaz bu toplantıda hazır bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Azmimilliden,
  Azmimilliden,
  30.01.2023 22:50

  Yeşili sev, Fidan'ı koru. :))) HAKAN FİDAN ADAMDIR.

 • Azmimilliden,
  Azmimilliden,
  30.01.2023 21:16

  Açıkladığı programla 6lımasa içimizdeki“Truva atı”olduğunu beyan etti Bu program her türden milli duruşa karşı! Muhalefetin tabanı bu program karşısında: “terlik”koysalar oyumu veririm mi diyecek Veya 6lı Brütüsler’e tarihi ders mi verecek Tek aday ERDOĞAN Seçtik Yine Seçeceğiz

 • Düzceli
  Düzceli
  30.01.2023 21:12

  Biz İHA, SİHA, TOGG, Kızılelma, Fabrikalar, Hızlı tren, Şehir Hastaneleri ve daha nice sayamadığımız eserlerden bahsediyoruz.. Muhalefet ise sigara, alkol, internet, samandan bahsediyor.. İşte aramızdaki vizyon farkı bu..!!!

 • Düzceli
  Düzceli
  30.01.2023 21:11

  Kaçacak, gidecek, yenilecek diyenler! “Değil 6 parti 26 parti birleşseniz, değil bir masa 16 masa kursanız nafile; 14 Mayıs gecesi yine ADAM SEÇİLECEK ve o meşhur balkon konuşmasını kuzu kuzu dinleyeceksiniz biiznillah.“