DARIYERLİ; 'Düzce için kolları sıvadık'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Milletvekili Aday Adayı Faruk Darıyerli, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

DARIYERLİ; 'Düzce için kolları sıvadık'
18.01.2023 - 12:29
Haber Merkezi
2

   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Milletvekili Aday Adayı Faruk Darıyerli, vekil adaylığı için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor.

   Mahalle mahalle, kapı kapı dolaşan Darıyerli, vatandaşın tüm sorun, öneri ve taleplerini dinleyerek çözüm önerilerinde bulunuyor.

   Türkiye'nin refahı ve Düzce için çok çalışacağını belirten Darıyerli, şöyle konuştu; “Düzce İl Başkanı yardımcılığı görevinde güzel işlere imza attık. Her zaman halkımızın yanında olduk. Sadece dert dinlemedik, çözüm de ürettik. Gönlüne dokunmadığımız vatandaşımız kalmayana dek mücadelemiz devam etti ve edecek. Şimdi de sesimizi daha çok duyurmak, her vatandaşa dokunmak için milletvekili aday adaylığı için sahadayım. Yolumuz uzun, davamız belli. Hem Düzce hem de Türkiye için kolları sıvadık. Geliyor gelmekte olan” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Hasan
  Hasan
  27.01.2023 11:38

  Ömer Faruk Darıyerli mi? Eğer O ise; dürüstlüğü, çalışkanlığı ve güzel ahlakı ile dikkat çeken bir sınıf arkadaşımız idi. İsim benzerliği de olabilir. Yolu açık olsun.

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  19.01.2023 20:06

  Başarılar sayın Darıyerli.. Tabiri caizse CUMHURİYET öncesi son çıkıştayız.. 100 yıllık reklam arası verdik diyen meczuplarla birlik olanlara karşı, yeniden Kuvayi Milliye ruhu ile düşünmeliyiz..