CEMŞİT: Bu seçimde rant peşinde koşanlar değil, Türkiye peşinde koşanlar kazanacak”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, 2023 genel seçimleriyle ilgili değerlendirmede bulundu. 6'lı masanın çıkaracağı adayın büyük bir sorumluluk taşıdığını belirten Başkan Cemşit: "Önümüzdeki seçim ülkemiz için tarihi bir dönüm noktası olacaktır" dedi.

CEMŞİT: Bu seçimde rant peşinde koşanlar değil, Türkiye peşinde koşanlar kazanacak”
4.10.2022 - 11:41
Haber Merkezi
2

   2023 seçimleri yaklaşırken partililer seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

   6'lı masanın çıkaracağı Cumhurbaşkanı adayı ise kamuoyu tarafından merak ediliyor. 

   Konuyla ilgili açıklamada bulunan ve 6'lı masanın çıkaracağı cumhurbaşkanı adayının kurtarıcı rol üstlendiğini ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit; “Ülkemiz büyük bir buhrandan geçiyor. Bunun sebebi AKP iktidarının 20 yıldır aldığı, kimseye danışmadığı, yanlışken doğru olarak bildiği kararlardır. Bizler bu yüzden 2023 seçimlerinin Türkiye için tarihi bir dönüm noktası olarak adlandırıyoruz. Çünkü Cumhur İttifakı'ndan seçilen aday Türkiye'nin bir 100 yıl daha geriye gitmesine olanak sağlayacak. Ve bu Türkiye için geri dönülmez bir enkaz bırakacak. Bu yüzden bu seçimde rant peşinde koşanlar değil Türkiye peşinde koşanlar kazanacak. Bu seçimde para peşinde koşanlar değil halk peşinde koşanlar kazanacak. Bu seçimde yandaşlarını daha da zengin etmek peşinde olanlar değil, Türkiye'nin refahını düşünenler kazanacak. Bu seçimde Millet İttifakı'nın çıkaracağı aday kazanacak. Türkiye kazanacak" şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli
  Düzceli
  5.10.2022 08:56

  Sevgili Atatürkçüler! Kusura bakmayın ama siz bu Tayyip Erdoğan'ı yenemezsiniz…

 • Nihat
  Nihat
  4.10.2022 18:11

  Cumhur İttifakı ile Cumhuriyet’imizin ikinci asrı, güvenle ve emin adımlarla inşa ediliyor. Birlikteyiz,Beraberiz , Kararlıyız! VAR OL TÜRKMEN BEYİM