Ak Parti’de 27 il teşkilatı değişecek iddiası!

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, AK Parti’de 27 İl ve pek çok ilçe teşkilatında, genel merkezde ve kabinede değişikliğe gidileceğini iddia etti.

Ak Parti’de 27 il teşkilatı değişecek iddiası!
16.08.2022 - 14:39
Güncelleme 16.08.2022 - 14:40
Haber Merkezi

   MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, 2 Temmuz’da twitter’da yaptığı bir paylaşımla AK Parti’nin 27 İl teşkilatının yenileneceğini belirtmişti.

   Zonguldak İl Başkanının istifası ve yerine Muammer Avcı’nın atanması üzerine dün yeni bir tweet atan Kulat, iddiasını yenileyerek, bu istifaların devamının geleceğini, 27 ilin haricinde pek çok ilçe teşkilatının da yenileneceğini ifade etti.

   Kulat’ın paylaşımı şöyle; “2 Temmuzda ilk biz duyurmuştuk. Hatta biz duyurduk diye bize kızan parti yetkilileri olmuştu. Evet, bugün değişim Zonguldak'tan başladı. Devamı gelecek. 27 il, pek çok ilçe... Ve dahi Genel Merkezde değişim... Kabinede SEÇİME GİDECEK KADRO İÇİN değişecek.”

DÜZCE’DE DE BÖYLE BİR DEĞİŞİKLİK SÖZ KONUSU OLUR MU?

   Mehmet Ali Kulat’ın iddiasında yer alan 27 ilin içinde Düzce’de var mı, bilinmiyor. Ancak, kulislerde AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in milletvekili aday adayı olması durumunda, böyle bir ihtimalin söz konusu olabileceği de tartışılıyor.

   Öte yandan; geçtiğimiz ay içinde Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un istifasının ardından, İl Başkanlığında da bir değişimin olabilme ihtimali de kulislerde konuşulmaya başlandı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.