AK Parti İl Başkanı Keskin, CHP İl Başkanı Cemşit’e cevap vereyim dedi ama yaptığı paylaşımın altına vatandaş öyle bir yorum yaptı ki!

CHP İl Başkanı Semih Cemşit’in yaptığı açıklamaya sosyal medyadan cevap veren AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in paylaşımının altına bir vatandaş öyle bir yorum yaptı ki!..

AK Parti İl Başkanı Keskin, CHP İl Başkanı Cemşit’e cevap vereyim dedi ama yaptığı paylaşımın altına vatandaş öyle bir yorum yaptı ki!
11.08.2022 - 17:40
Güncelleme 11.08.2022 - 17:44
Haber Merkezi

   CHP İl Başkanı Semih Cemşit bugün yaptığı bir açıklamayla, Vali Cevdet Atay ve devlet erkanının seçim arifesinde köy gezilerine neden hız verdiğini sordu. Cemşit açıklamasında, “Düzce valimizin, iktidar partisi temsilcilerinin tepki çekeriz endişesiyle ziyaret edemediği bölgelere bugünden sonra yapacağı ziyaretlerde, direkt olarak yöre halkının ivedi ihtiyaçlarını gündeme almasını umuyor, kamu görevlilerinin siyasi hal ve tavırlardan uzak durarak siyasi çalışmalarda bulunmamaları gerektiğini sayın valimize hatırlatmak zorunda kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz” demişti.

“21 YILDIR GİDİLMEDİK BİR TEK KÖY, BELDE, İLÇE BIRAKMADIK”

   Bunun üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “AK Partimiz 21 yıldır tüm teşkilatları İle birlikte gidilmedik bir tek köy, belde, ilçe bırakmamıştır” dedi.

   Keskin’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle; “Sayın valimiz göreve geldiği ilk günden itibaren vatandaşlarımızla birlikte onların sorunlarını dinleyen ve çözüm odaklı yaklaşımı ile gece gündüz çalışan, gayret eden bir bürokratımızdır.

   Bizler ve tüm Düzceliler şahittir.

   Siyasete gelince AK Partimiz 21 yıldır tüm teşkilatları İle birlikte gidilmedik bir tek köy, belde, ilçe bırakmamıştır. Şahsen ben 29 yaşında AK Parti ile başladığım siyaset hayatıma, 21 yıldır aralıksız sahada inandığım davamı sayın cumhurbaşkanımızı anlatma gayretinde olan bir neferim. Düzce ilinde gitmediğim görmediğim hiç bir yer yoktur. 21 yıldır tüm seçimlerin referandumların Düzce’deki tek galibi Ak Parti’dir. Samimi iseniz bizim gitmediğimiz bir köy gösterin, bizde size ispatlayalım. Fakat ben sizin için acı bir gerçeği hatırlatmak isterim. Düzce’de her 4 kişiden 3 ünün oyunu almış Sayın Cumhurbaşkanımızın AK Partimizin karşısında ne başarı gösterdiniz. Sizin giremediğiniz ve giremeyeceğiniz yer, değerli Düzcelilerin gönülleridir. Asla yer bulamayacaksınız.”

“BIRAKIN DEMAGOJİYİ, KÖYDE OTOBÜS YOK OTOBÜS!”

   Bu paylaşımın altına bazı vatandaşlar yorum yaparak Mustafa Keskin’i eleştirdiler.

   Ergün Kılıç isimli vatandaş, “Bakın size en basit örneği vereyim Mustafa bey belki gittim gördüm dediğiniz yerlere öylesine gittiğinizi anlarsınız” diyerek yaptığı yorumda Keskin’i şöyle eleştirdi;

   “Neden sürekli demagojik yazılar yazıyorsunuz? Ben bir vatandaş olarak gönül işlerine değil hizmet işlerine bakıyorum mesela.

   Bakın size en basit örneği vereyim Mustafa bey belki gittim gördüm dediğiniz yerlere öylesine gittiğinizi anlarsınız.

   Gebze de yaşıyorum buradan bir otobüs binip Düzce otogarında iniyorum daha sonra köyüm olan Yeni aynalı köyüne gitmek için otobüs bulamıyorum. Akçakoca minibüsüne biniyorum Konuralp’te ineyim de 3 km yürürüm diyorum. Minibüsçü ‘yasak kardeşim Konuralp yolcusu almıyoruz’ diyor. Elimde 2 valiz Düzce'ye kadar rahatça geldiğim yolun 40 km ötesinde bulunan evime bin zahmetle indi bindilerle gidiyorum. Hani hizmet? Bırakın demagojiyi köyde otobüs yok otobüs!” 

 

CHP İL BAŞKANI SEMİH CEMŞİT'İN AÇIKLAMASINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN;

https://www.burasiduzce.com/siyaset-duzce-haberleri/63376-cemsit--vali-atay%E2%80%99in-secim-arifesinde-koy-ziyaretlerinin-sebebini-sordu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.