Cemşit, Vali Atay’ın seçim arifesinde köy ziyaretlerinin sebebini sordu..

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit; “Son dönemde sayın valimiz ile devlet erkânının hızlanan köy ziyaretlerinin sebebini soruyor, alışık olmadığımız bu ziyaretleri merakla takip ediyoruz” dedi.

Cemşit, Vali Atay’ın seçim arifesinde köy ziyaretlerinin sebebini sordu..
11.08.2022 - 13:56
Güncelleme 11.08.2022 - 14:19
Haber Merkezi

   Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit yazılı bir basın açıklaması yaparak, Düzce Valisi Cevdet Atay ve devlet erkanının son zamanlarda artan köy ziyaretlerinin sebebini sordu.

   Cemşit yaptığı açıklamada, seçim arifesinde iktidar partisi temsilcilerinin “tepki çekeriz” endişesiyle ziyaret edemediği bölgeler olduğunu da iddia ederek, “Bu ziyaretleri merakla takip ediyoruz” dedi.

   CHP İl Başkanı Semih Cemşit’in açıklaması şöyle;

   “Son dönemde sayın valimiz ile devlet erkânının hızlanan köy ziyaretlerinin sebebini soruyor, alışık olmadığımız bu ziyaretleri merakla takip ediyoruz.

   Köylerimizin somut ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tüm çalışmaları şüphesiz ki hep birlikte destekleriz ancak sayın valimizin seçim arifesinde, köy köy gezerek ziyaret programlarını arttırması kafamızda soru işaretlerine neden olmuştur.

   Düzce valimizin, iktidar partisi temsilcilerinin tepki çekeriz endişesiyle ziyaret edemediği bölgelere bugünden sonra yapacağı ziyaretlerde, direkt olarak yöre halkının ivedi ihtiyaçlarını gündeme almasını umuyor, kamu görevlilerinin siyasi hal ve tavırlardan uzak durarak siyasi çalışmalarda bulunmamaları gerektiğini sayın valimize hatırlatmak zorunda kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.