Aslıhan Tüysüz Genel Merkezde danışman oldu

İYİ Parti Düzce İl Başkan Vekili Aslıhan Tüysüz, Genel Merkez Kadın Güçlendirilmesinden Sorumlu Başkan Danışmanlığına atandı.

Aslıhan Tüysüz Genel Merkezde danışman oldu
9.03.2022 - 12:35
Haber Merkezi

   İYİ Parti Düzce İl Başkan Vekili Aslıhan Tüysüz, İYİ Parti Genel Merkez Kadın Güçlendirilmesinden Sorumlu Başkan Danışmanlığına atandı.

   Tüysüz’ün konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama şöyle;

   “İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kadın Politikaları Başkanı Sayın Sibel Yanıkömeroğlu'nun oluru ile Genel Merkez Kadın Güçlendirilmesinden Sorumlu Başkan Danışmanlığına atanmış bulunmaktayım.

   Sibel Başkanıma takdirleri, Düzce İl Başkanım Yunus Özay Bey'e, Düzce İl Teşkilat Başkanım Kadir Bey'e, Düzce İl Kadın Politikaları Başkanım Nuran hanıma ve tüm Düzce Teşkilatlarımıza, birlikte çok çalıştığımız güzel yürekli Güneşin Kadınları Düzce Kooperatifi üyelerine destekleri ve her zaman yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum. Emek takdir edilince, takdir birliktelikle güzel ve kıymetli. Şebnem Başkanıma da desteği için teşekkür ediyorum.” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.