KESKİN: 'MİLLET BİZE DUA EDİYOR!'

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, yeni ekonomik düzen ve son 19 yılda ekonomiyle ilgili yapılanları özetleyen, “Yatırım, İstihdam, Üretim, İhracat, Büyüme” başlıklı 30 bin adet el broşürünü bu hafta sonu Düzce genelinde dağıttı. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Sayın Cumhurbaşkanımıza edilen dualar, bu milletin bizim arkamızda olduğu, Cumhurbaşkanımızın arkasında olduğu gerçeğini bir kez daha gösterdi” dedi.

KESKİN: 'MİLLET BİZE DUA EDİYOR!'
27.12.2021 - 12:57
Haber Merkezi

   AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’nin bütün İlçe, Belde ve Köylerinde yeni ekonomik düzenlemeleri ve son 19 yılda vatandaşların refahı için yapılanları özetleyen broşürün büyük ilgi gördüğünü belirterek, “Bu hafta sonu broşürlerimizi tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de AK Parti İl teşkilatı olarak dağıttık. Bizlerde Çilimli Tepeköy’de, Çilimli Teşkilatımızın, İlçe Başkanımızın, Kadın Kolları Başkanımızın ve İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımızla beraber köy çalışmalarına destek verdik. İnsanlarımıza, hanelerimize ve muhtarlıklarımıza en son alınan ekonomik istihdam paketi ile alakalı el broşürlerimizi dağıttık. İnsanlarımızın bilgilenmesini sağladık. 81 İlde olduğu gibi Düzce’de de bütün ilçe, belde ve köylerinde teşkilatlarımız Cumartesi ve Pazar günü sahadaydı. Halkımızın bize büyük bir güveniyle karşılaştık. Sayın Cumhurbaşkanımıza edilen duaların, bu milletin bizim arkamızda olduğu, Cumhurbaşkanının arkasında olduğu gerçeğini bir kez daha görmüş olduk. Çok memnun kaldık Allah bu milletten razı olsun. Onlarla beraber hemhal olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu iki günlük çalışmalarda gördük ki bu millet Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Partinin dimdik arkasında duruyor. Onların dualarıyla inşallah bu işin içerisinden çıkacağız. Özellikle döviz kurunun düşmesinden dolayı raflarda temel gıda maddeleri olmak üzere büyük bir enflasyonla mücadeleye başladık. Bunun yansımaları inşallah önümüzdeki günlerde göreceğiz. Bu memleket bu günleri de aşacak. Artık kendi ayakları üzerinde duran, ekonomik mücadelesini tamamlamış ve inşallah 2022 yılı ekonomik anlamda faydalı geçecek. Enflasyon ’da bu rakamlar inmeye başladı. Bunları sahada ve raflarda göreceğiz inşallah” dedi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.