SAYMAN; ‘Halk Partisi halkımızın daha çok yanında olabilse keşke!..’

İYİ Parti Düzce Kadından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nuran Sayman, CHP Düzce Gençlik Politikalarından ve Spordan Sorumlu Sueda Şahin’in sosyal medya paylaşımının altına, “Halk partisi halkımızın daha çok yanında olabilse keşke canım. 100 yıllık olmak bir mirastır. Başarı başka bir şey” yorumunda bulununca, peşinden oldukça ilginç diyaloglar yaşandı.

SAYMAN; ‘Halk Partisi halkımızın daha çok yanında olabilse keşke!..’
14.09.2021 - 12:59
Güncelleme 14.09.2021 - 13:01
Haber Merkezi

   Geçtiğimiz gün CHP Düzce Gençlik Politikalarından ve Spordan Sorumlu Sueda Şahin sosyal medyada bir paylaşımda bulunarak, “Armağan Çağlayan’ın gör beni programını izliyorum. Demokrat parti vekili Cemal Enginyurt diyor ailem CHP’li, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener diyor eşimin ailesi koyu CHP’li, Türkiye İşçi Partisi vekili Barış Atay diyor annem CHP üyesi, Ak Parti grup başkan vekili Özlem Zengin diyor babam CHP’li. Sen ne güzel bir partisin Cumhuriyet Halk Partisi” ifadelerini kullandı.

   Sueda Şahin’in bu paylaşımının altına yorum yapan İYİ Parti Düzce Kadından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nuran Sayman, “Bunlara rağmen başaramamak üzücü olsa gerek” dedi.

   İYİ Partili Nuran Sayman’ın bu ifadesinden sonra ise karşılıklı ilginç diyaloglar yaşandı.

SAYMAN; “HALK PARTİSİ HALKIMIZIN DAHA ÇOK YANINDA OLABİLSE KEŞKE CANIM!”

   İşte o diyaloglar;

   Nuran Sayman : “Bunlara rağmen başaramamak üzücü olsa gerek =)))) ”

   Sueda Şahin : Partimiz adına değil çünkü 100 yıllık bir partinin başarısı tartışmaya bile açık olmamalı ama halkımız adına üzücü Nuran ablacım.

   Nuran Sayman : Halk partisi halkımızın daha çok yanında olabilse keşke canım...100 yıllık olmak bir mirasdır...Başarı başka bir şey=)))

SUEDA ŞAHİN; “DAHA ÖNCESİNDE BULUNDUĞUNUZ SİYASİ PARTİLERİN DE İKTİDARA GELMİŞLİĞİ YOK!”

   Sueda Şahin : Halk Partisi Cumhuriyetin Kuruluşundan beri halkının yanında Nuran ablacım. Başarı kime göre? Sizin için başarı iktidara gelmekse içinde şu an veya daha öncesinde bulunduğunuz siyasi partilerin de iktidara gelmişliği yok diye biliyorum. Başarı sizin için buysa AK Parti ülkenin en başarılı partisidir.

   Nuran Sayman : Canım ana muhalefet olmak, 100 yılla övünmek yeterli geliyorsa tabii ki söylenecek söz yok. Atatürk milliyetçiliği ve halka daha yakın bir politika olmadıkça bu böyle gider.

ALTIOK ALTIOK : “SEÇİME GİREBİLİN DİYE SİZE MİLLETVEKİLLERİ VERDİK!”

NURAN SAYMAN; “İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTTİFAK SAYESİNDE KAZANILDI”

   Altıok Altıok : Nuran Sayman size en ufağından bir başarısını söyleyeyim; seçime girebilin diye size milletvekilleri göndermesi. O seçimde aldığınız her oy CHP’nin başarısıdır işte.

   Nuran Sayman ; Altıok Altıok, İstanbul Belediye Başkanlığı genel başkanların anlaşarak ittifak kurması sayesinde kazanıldı. Sağdan oy almadan asla seçim kazanılmaz bunu unutmayın. İttifak vekil transferi ile başladı. 

   (HABER : YİĞİT BATU MARADİT / Düzce Postası) 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.