İYİ PARTİLİ GENÇLERDEN BELEDİYEYE TEPKİ!

 • 27.03.2021 18:08
 • (2)
 • Abone ol

Düzce İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli bir basın açıklaması yayınlayarak, Düzce Belediyesinin İyi Partili Gençlere Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde 15 dakikalık bir sahne fotoğrafı çekimi için izin vermediğini ifade etti.

İYİ PARTİLİ GENÇLERDEN BELEDİYEYE TEPKİ!

   Düzce İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli yaptığı basın açıklamasında, 27 Mart  Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde yapacakları etkinlik için Düzce Belediyesi’nden talepte bulunduklarını ancak taleplerine olumlu yanıt alamadıklarını belirterek, “Bugün 27 mart 2021 Dünya Tiyatro günü. 1962 yılından günümüze her 27 mart  tarihi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Dünya Tiyatro günü olarak kutlanmaktadır. Dünya Tiyatro günleri, seyirciyle daha iyi bir iletişim kurmak, insanlar arasındaki anlayış ve barışı artırmak için bir fırsat olarak görülmesi nedeniyle tiyatro ile ilgili kurum, kuruluş ve belediyelerin yaptığı etkinlikler,  ulusal ve bölgesel tiyatro gruplarının da bir araya gelmesine vesile olmaktadır.  Bizlerde İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları olarak böyle anlamlı ve güzel  bir günde, tüm Düzce’nin ve Düzcelilerin olduğunu düşündüğümüz Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde bulunan sahnelerden herhangi birinde, herhangi bir saatte, 15 dakikalığına sadece 10 kişi ile fotoğraf çekmek için Düzce Belediyesi meclis üyelerimizden sayın Ender Çakar tarafından 25 mart 2021 tarihinde Düzce Belediyesi Yazı işlerine kayıtlı dilekçesi ile, Meclis üyemiz Sayın Oğuz Özyiğit aracılığı ile de telefonla direkt talepte bulunduk” dedi.

   Düzce Belediyesi’nin bu tavrını kamuoyuna şikayet eden Kefeli, “İyi parti Düzce  il başkanımız Sayın Yunus Özay Er ve meclis üyelerimizin resmi yazılı ve sözlü tüm girişimlerine rağmen, Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde bulunan tiyatro sahnelerinden her hangi birinin sadece 15 dakikalığına sadece fotoğraf çektirmek için bile tarafımıza verilmemesini kınıyor, Düzce belediyesinin bu konu ile ilgili tüm yetkililerini Düzce kamuoyuna şikayet ediyoruz” dedi.

 • Abone ol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Dadaloğlu
  Dadaloğlu
  27.03.2021 20:47

  Sadece resim çektirmek ve siyasi şow yapmak için Tiyatroyu alet etmenizi kınıyorum. Belediye çok doğru bir karar vermiş. Rol yapacak birilerini arıyorsan partinizde bolca var.

 • Murat
  Murat
  27.03.2021 18:41

  Bu meclis üyelerinizin beceriksizliği..onları sorgulayın..ne demek vermediler..babalarının malını mı vermiyorlar.hakkınızı alamıyorsanız yazıklar olsun..