MHP İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ..

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, görevinden istifa etti.

MHP İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ..
22.06.2021 - 14:48
Haber Merkezi

   MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, görevinden istifa etti.

   Özensel'in yaptığı açıklama şöyle: 

   "Yaklaşık 4 yıldır yapmış olduğum MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı görevimi bugün itibari ile bırakıyorum.

   Maalesef özellikle son zamanlarda bölgemizde siyaset iyice çamura batmış durumdadır. Görevdeyken bana gelen herkese siyasi ayırım yapmadan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırken, görmüş olduğum aksaklıkları ve yanlışlıkları gerekli mercilere her zaman zamanında bildirmekten de çekinmedim.

   Hak, hukuk, adalet ve vicdan kavramlarının nasırlaştığı yerde görev yapamıyorsanız, dikkate alınmıyorsanız ve etkisizleştirilmeye çalışılıyorsanız daha fazla durmamın, memlekete ve topluma faydalı olamamaktan başka bir anlamı olmadığını düşündüğümden dolayı ve bundan yaklaşık 2 ay önce MHP Genel Merkezimizden affı mı istemiş olmama ve hala daha bir cevap gelmemesinden dolayı, partim MHP’yi değil ama bu aziz göreve layık olan ülkücü hareketin içinden başka bir dava arkadaşımın gelmesi temennisi ile görevimi bırakıyorum.

   Görev sürem içinde elimden gelen herşeyi layıkıyla yapmaya çalıştım. İçim rahat, vicdanım rahat ve kimseye veremeyeceğim bir hesabım da yok. Bana hakları geçen, yanımda olan, destek olan herkesten Allah razı olsun. Bundan sonra hiç bir siyasi polemik konusu olmak, kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Görevde olan, bu kutsal davaya baş koymuş, tek derdi vatan millet olan ülkücülere Allah kolaylık versin, yar ve yardımcısı olsun''.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.