Tanju Özcan; ‘Bolu’da Meclis çoğunluğu da bizde!’

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için verdiği demeçler üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “100 bin imza toplarsa olabilir” açıklaması Özcan’ı sevindirdi.

Tanju Özcan; ‘Bolu’da Meclis çoğunluğu da bizde!’
5.01.2022 - 16:53
Haber Merkezi

   Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan kendi partisini uyararak,  “Ekmeleddin İhsanoğlu, Abdullah Gül gibi milletin sevgisini kazanamamış, milletin gönlünde taht kuramamış yanlış adaylarla seçime girmeyin. Girerseniz de ‘bu Tanju Özcan nereden çıktı kardeşim?’ demeyin” demişti.

   Bunun üzerine Kemal Kılıçdaroğlu’da, “Herkesin aday olduğu bir ortamda Tanju bey de ‘Ben de aday olabilirim’ diyor. 100 bin imza toplarsa o da aday olabilir” şeklinde konuştu.

“BOLU’DA MECLİS ÇOĞUNLUĞU DA BİZDE!”

   Bunun üzerine sosyal medyadan memnuniyetini dile getiren Tanju Özcan, “Sayın Genel Başkanıma demokratik tavrı için çok teşekkür ediyorum. Millet ittifakının benden daha çok halk desteği bulabilecek bir adayla yola çıkmasını temenni ediyorum. Aksi durumda sözümün arkasındayım. Bir anekdot ayrıca Bolu’da meclis çoğunluğu da bizde” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.