Üniversite Hastanesi vakıf desteği ile yenilendi

Düzce ve bölgesinde başarılı cerrahi ve tedavi uygulamaları ile şifa merkezine dönüşen Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin ameliyathaneleri ve pandemi servis odaları, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nın desteği ile boyanarak yepyeni görünüme kavuştu.

Üniversite Hastanesi vakıf desteği ile yenilendi
28.05.2022 - 13:20
Haber Merkezi

   Uzun yıllardır Düzce ve bölgesine hizmet vermekte olan ve pandemi sürecinde uzman ve özverili personeli ile tüm imkânlarını seferber ederek önemli katkılar sunan hastanenin, daha temiz ve konforlu hale getirilmesi kapsamında yürütülen çalışmalara destek amaçlı, vakıf yönetiminin aldığı kararla ameliyathane ve servis odalarının boyatılması sağlandı.

   Vakıf Başkanı Ahmet Mutlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehrimizin önemli sağlık kurumlarından üniversite hastanemizin eksiklerinin giderilmesi için rektörlüğün ve başhekimliğin yürüttüğü özverili çalışmalara vakıf olarak bizler de katkı sağlamak istedik. Yönetimimizin aldığı kararla hastanemizin ameliyathane ve odalarını boyattık. Diğer ihtiyaçların giderilmesi için de hayırseverlerimizin desteği ile elimizden geleni yapacağız. Tüm gücümüzle, Düzce’nin kalkınması için çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz.” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.