Bayrak;"Çilimli için değişim zamanı geldi!"

Milliyetçi Hareket Partisi Çilimli Teşkilatı tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenledi.

Bayrak;"Çilimli için değişim zamanı geldi!"
26.02.2024 - 13:31
Haber Merkezi

   Milliyetçi Hareket Partisi Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak önderliğinde organize edilen ve Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarının ve misafirlerin katılım sağladığı , Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve İl teşkilatınında katıldığı tanışma kaynaşma toplantısı düzenlendi.

   Programda MHP Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak Çilimli için değişim zamanı geldiğini ve Türkiye Yüzyılı'nın güçlü Çilimli'si için genç kadrolara ihtiyaç olduğunu değişimin ilçemize güç ve azim kazandırarak mutlu Çilimli parolasının gerçekleşeceğini belirtti.Kapı kapı gezerek herkesin değişime ihtiyaç duyduğunu ve güçlü Çilimli için bayrak değişimi olması gerektiğini paylaştı. İl Başkanı İlhami Caboğlu ise , İsmail Başkan ve Meclis Üyesi, İGM adaylarının Çilimli için bir şans olduğunu belirterek güçlü yarınlara güçlü kadrolar ile ulaşmanın mümkün olduğunu ve çalışan azimli Belediyecilik ile İsmail Başkanın farklılık katacağını belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.