Bu dizide Düzce’yi göreceksiniz

13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarına gelecek ve Düzceli sanatçı Mehtap Bayri’nin de rol aldığı “Adı Sevgi” dizisinin bazı bölümlerinde Düzce’den görüntüler olacak.

Bu dizide Düzce’yi göreceksiniz
12.03.2022 - 18:08
Güncelleme 14.03.2022 - 12:42
Özel Haber
1

   İlk bölümü 13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarına gelecek ve Düzceli sanatçı Mehtap Bayri’nin de rol aldığı “Adı Sevgi” dizisinin bazı bölümlerinde Düzce’den bazı görüntüler de olacak.

   Gazetemize açıklama yapan Mehtap Bayri; dizinin bazı bölümlerinde 81 plakalı araçların olacağı, Düzce’den görüntülerin yer alacağını ifade ederek, böylelikle Düzce’nin reklamına katkı sağlamak istediklerini belirtti.

   Başrolleri, Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş’in paylaştığı dizinin yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı “Adı Sevgi”nin müziklerini ise Kalan Müzik/Engin Arslan yaptı.

MESLEĞİNE AŞIK BİR ÖĞRETMENİN ÖĞRENCİLERİ İÇİN MÜCADELESİ

   “Adı Sevgi”, hayallerinin ve umutlarının peşinden koşan mesleğine aşık genç bir öğretmenin, kararlılık, sevgi ve fedakarlıkla verdiği amansız mücadeleyi, öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

   Gerçek yaşamda örneklerine sıkça rastladığımız toplumsal sorunlara vurgu yapan “Adı Sevgi”, etkileyici hikayesiyle büyük beğeni toplayacak, kısa sürede izleyicilerin gözdesi olacak.

   Yunus Emre Yıldırımer’in başrolü Gizem Güneş ile paylaştığı “Adı Sevgi”nin oyuncu kadrosunda, Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü, Berfu Öngören ve Bertan Emre Dirikolu yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • İlhami Han
    İlhami Han
    13.03.2022 16:40

    Konservatuara girmeden önce rahmetli Celil Yağız’ın şehir tiyatrosu sahnesinde” kutsal alev “ adlı tiyatro oyununda beraber başrolü paylaştığım değerli bir arkadaşımdır. Yolu açık olsun. Başarılar diliyorum