İYİ Parti Ağıralioğlu’nu ağırladı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu haftasonu Düzce’deydi. Partililerce karşılanan Ağıralioğlu esnaf gezisi yaptı, partililere hitap etti, yeni üyelere rozetlerini taktı ve yerel TV’lere konuk oldu.

İYİ Parti Ağıralioğlu’nu ağırladı
20.12.2021 - 14:12
Haber Merkezi

   Düzceli İYİ Partililer haftasonu önemli bir konuğa ev sahipliği yaptı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu Düzce ziyaretini dolu dolu geçirdi.

   Esnafları ziyaret eden Ağıralioğlu, sıkıntılarını dinledi. Öte yandan Düzce Gençlik Merkezi’nde partililere hitap eden Yavuz Ağıralioğlu, yeni üyelere rozetlerini takmayı da ihmal etmedi.

   Yerel TV’lere de konuk olan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı burada Düzce ve Türkiye gündemine ilişkin konuştu.

   Düzce’nin sorunlarını teşkilat üyelerinden öğrendiklerini söyleyen Ağıralioğlu, Düzce gibi şehirlerin Ankara’ya yakın olmalarına rağmen uzak şehir muamelesi gördüğünü ifade ederek, “Çünkü yakın olan gözden çıkartılır, biraz ihmal edilir. Uzakta olanların sesini duyurmak için bağırdığı bir iklimimiz var. Düzce’nin problemi, iktidara yakın olmasına rağmen istediği imkânları alamamasıdır” dedi.

   Düzce’nin sorunlarının Ankara’da duyan olmadığını söyleyen Ağıralioğlu, sokak ziyaretlerinde gördükleri manzaradan memleketin ahvalini anladıklarını belirtti. Ağıralioğlu, esnaflarda kazançları, emeklilerin geçim zorluğu, gençlerde işsizlik, memurun enflasyon altında ezilen hayallerini gördüklerini ifade etti.

   Ağıralioğlu “Memleketin ayağa kalkmak için her şeyi var. Memleket kötü yönetildiği için bu halde. Bugün yaşadığımız pahalılığın sebebi, kamu kaynaklarını israf eden, harcadığı paranın hesabını vermeyen, bir liralık işi beş liraya yapan bu kamu harcama disiplinsizliğidir” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.