İyi Parti Gençlik Kolları'ndan video klip..

İyi Parti Düzce Teşkilatları gençlerin bir başka ekonomik sorununa daha parmak bastı.

22.06.2022 - 15:40
Haber Merkezi

   Evlenme döneminde olan ve evlilik yapıp yeni bir yuva kurma niyetine sahip gençlerin evlerine alacakları mobilya ve beyaz eşya fiyatlarının,  gelirlerine nazaran aşırı derecede yüksek olmasına dikkat çeken İYİ Parti Gençlik kolları bir video hazırlayarak Düzcelilerin dikkatine sundu.


   İyi Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli ‘’ Yuva kurma, aile olmak isteyen genç kardeşlerimiz korkutucu bir tablo ile karşı karşıyadır. En basit mantık ile 200.000 TL’leri bulan masraflar göz önüne alındığında evlenmek ve yuva kurmak genç kardeşlerimiz için adeta bir kabusa dönmüştür. Yetkililerimizi evlenme niyetinde olan genç kardeşlerimiz için imkanlar yaratmaya ve onlara destek olmaya davet ediyoruz. Evlilik müessesesi kutsal bir kurum olup toplumun hali hazırda var olan birçok ahlaki ve kamusal sorununa çare olabilecek bir çözüm yoludur. Bu gerçekten, hareketle yetkilileri yerelde ve ulusal bazda adım atmaya davet ediyoruz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.