Çakar: Hakkımızı helal etmiyoruz!

İyi Parti Düzce Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ender Çakar Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye tepki gösterdi.

Çakar: Hakkımızı helal etmiyoruz!
21.06.2022 - 16:40
Haber Merkezi
1

   İyi Parti Düzce Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ender Çakar Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün şahsi sosyal medya hesabından paylaştığı ve yerel basında da yer alan paylaşımı ile alakalı olarak, Düzce Belediye Meclis Grubu adına açıklama yaptı. Çakar;  "Sayın Özlü’nün tüm gerçekler apaçık ortada olmasına rağmen hatayı başkasına doğruları ise kendisine maletmeye, bizim ile beraber tüm meclis üyelerinin hakkını yemeye devam etmesini esef ile kınıyoruz. Özellikle son Belediye Meclis toplantısında Sayın Ergin Çelikdağ’ın da 'meclis üyelerinin haklarını teslim edilecek, Başkan tarafından açıklama yapılacak' beyanına rağmen, Düzce basınında "ranta kalkan eller" diye meclis üyelerinin resimlerinin basıldığı günden bu güne Başkan gereken basın açıklamasını yapmamış, onun da ötesinde her konuda bir fikri olan belediye basın biriminden bir tane açıklama metni dahi kamuoyu ile paylaşmamıştır" dedi.

   Çakar açıklamasına şu şekilde devam etti; "Biz mecliste bir durumu anlattığımızda yemeden içmeden ertesi sabah hemen satırlar dolusu açıklama yapan Belediye ilgili konuda kaç gündür neden ölü fare gibi yatmakta, neden bir Sayın Belediye Meclis Üyesini korurken diğer meclis üyeleri ile alakalı hak gaspı yapmakta, hele ki kendi hatası kaynaklı bir konuda, neden bu haksız ve anlamsız tavrı takınmaktadır. 

   Konu ne yazık ki alışılageldiği üzere Belediye'nin beceriksizliği olarak aklımızda yer edecektir elbette. Ama bunun dışında ben ve İYİ Parti Düzce Belediye Meclis üyeleri olarak, bu konuda hakkımıza giren kim varsa başta belediye başkanı akabinde de tüm yancıları ve tüm şakşakçıları  olmak üzere hiç bir sorumluya hakkımızı helal etmiyoruz. Bu dünya varsa ahiret de var. Hakkımızı savunmaya gerçekleri bu insanların yüzüne vurmaya devam edeceğiz."

 

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • DÜZCELİ,
    DÜZCELİ,
    21.06.2022 21:28

    Ya Rabbi, Cumhurbaşkanımıza 2023 ve 2028 yıllarında seçim zaferi nasip eyle. yokluğunu gösterme ömrünü hayırlı ve uzun eyle .Güzel ülkemin güzel insanlarına nice müjdeler lütuf eyle.