İyi Parti Düzce Teşkilatı Kocaeli'de

İyi Parti Düzce Teşkilatları Kocaeli’de Kocaeli Yığılcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince düzenlenen Yığılcalılar gününe katıldı.

İyi Parti Düzce Teşkilatı Kocaeli'de
21.06.2022 - 13:52
Haber Merkezi

   İyi Parti Yığılca İlçe Başkanlığının Koordinasyonu ile İyi Parti Düzce teşkilatları temsilen Yığılca ilçe başkanı Hüseyin Temizel, İl yönetim kurulu Üyesi İbrahim Çengel ve İl Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan programa katılım sağladı.

   Türkiye’nin ve hatta dünyanın bir çok yerine yayılan Yığılcalı hemşehirilerimizin  bir araya gelen İyi Parti Yığılca  İlce Başkanı Hüseyin Temizel, "Biz Yığılcalılar ülke sathına yayılmayı başarmış büyük bir kitleyiz. Bu kitleyi bir araya getiren ve bu organizasyonu yapan Kocaeli Yığılcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyoruz. İyi Parti Düzce Teşkilatları olarak da Yığılcalı kardeşlerimize Düzce’den selam getirdik" dedi. 

   İyi Parti Düzce İl Teşkilatı adına açıklama yapan İl Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan ise: "Bugün burada Yığılcalı kardeşlerimiz ile bir araya gelmekten teşkilatımız adına büyük bir mutluluk duyduk. İnşallah içinde bizim de yer alacağımız bir organizasyon ile ülkenin bir çok yerinde yaşayan Yığılcalıları da  Düzce’de de bir araya getireceğiz" ifadelerini kullandı. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.