Er, güven tazeledi.. İşte yeni yönetim kurulu..

İYİ Parti 3. Olağan Kongresi düzenledi. Kongrede konuşan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, "Önümüzdeki genel seçimlerde Düzce, Millet İttifakını ve İYİ Parti'nin başarısını konuşacak" dedi.

Er, güven tazeledi.. İşte yeni yönetim kurulu..
28.01.2023 - 17:31
Haber Merkezi
1

   İYİ Parti'nin 3. Olağan Kongresine vatandaşların ilgisi yoğundu. 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kongreye, CHP İl Başkanı Semih Cemşit, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş, Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez de katıldı.

   Düzce'nin en hızlı büyüyen partisi olduğunu dile getiren Er, "2017 yılında kurucu teşkilat başkanı olarak yola çıktığım günden bu yana büyük bir onurla taşıdığım bu mukaddes görevi sürdürme adına karşınıza çıkıyorum. 5 yıl süre zarfında, bir çocuk büyütür gibi bu partiye emek verdik. Çok mutluyum; çünkü çok güzel işler başardık. Çalışma arkadaşlarımızla bir bütün olmayı başardık. Adayım; şahsım üzerinden hiçbir zaman hesap yapmayıp, partimizi bir adım ileri götürebilmek, çocuklarımıza güzel yarınlar bırakabilmek için adayım.. Adayım; sistemin kirli yapısını bozmak için adayım.. Adayım; temiz siyaset ilkesiyle çıktığımız bu yolda, ahlaklı duruşu ve ilkeli politikayı sürdürebilmek için adayım.. Adayım; Genel Başkanımız Meral Akşener'in, 'Oğlum, sana çok inanıyorum' dediği için adayım.. Adayım; Düzce'nin kaderini değiştirebileceğimize inandığım için adayım.. Bugün, ne benim ne de Düzce teşkilatımız için bir sonun başlangıcı değildir. Doğru bildiğimiz yoldan dönmeyiz ve asla vazgeçmeyiz. Çok çalışarak Düzce siyasetinde yakaladığımız başarıyı, bir adım ileriye taşıma noktasında kararlıyız. Bir sonraki dönem Düzce siyasetinde İYİ Parti dönemi olacak; önümüzdeki genel seçimlerde Düzce, Millet İttifakını ve İYİ Parti'nin başarısını konuşacak." ifadelerini kullandı.

İşte yeni yönetim kurulu

1- Ali Rıza Esenboğa
2- Aslıhan Öneç Atik
3- Bülent Serdaroğlu
4- Birol Bodur
5- Canan İmamoğlu
6- Ezel Sayan
7- Fatih Baş
8- Hülya Ersoy
9- Hüseyin Gür
10- İbrahim Çengel
11- Kadir Erdoğan
12- Mehmet Arif Yılmaz
13- Murat Sert
14- Mesut Aydoğan
15- Mustafa Özdemiroğlu
16- Nuran Sayman
17- Nermin Kendir
18- Naim Çatana
19- Nurettin Kısacık
20- Oya Kaltu
21- Recai Gün
22- Serpil Karaçam
23- Selami Ulusinan
24- Serhat Sarı
25- Seçkin Keskin
26- Sevil Barutçuoğlu
27- Sami Altınok
28- Sezgin Kemal
29- Tacettin Akman
30- Yaşar Akar
31- Zeki Aydın
32- Züleyha Demirtaş

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Duyarli
    Duyarli
    28.01.2023 19:08

    Tam bir merkez partisi yönetim kurulu....Düzce büyüdü...Başarılar diliyorum....