İYİ Parti Saha Çalışmalarına Devam Ediyor

İYİ Parti Düzce Teşkilatları tim birimleri ile uzun zamandır sürdürdüğü saha çalışmalarına “Kapı Siyaseti" çalışması ile devam etti.

İYİ Parti Saha Çalışmalarına Devam Ediyor
1.10.2022 - 13:23
Haber Merkezi

   Konuralp’te gerçekleştirilen çalışma ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman: “Seçmenlerimiz ile bir araya gelmek, partimizi ve Düzce Teşkilatımızı; ülkenin yaşadığı sorunlarla ilgili çözüm önerilerimizi hemşehrilerimiz ile yüz yüze diyalog kurarak paylaşıyoruz. Evlerine misafir oluyor, siyasetin asli unsuru olan insan odaklı çalışmalarımızı uzun süredir hiç ara vermeden sürdürüyoruz. Bir yandan il başkanımız eşliğinde yaptığımız hane ziyaretleri, bir yandan da sahada insanımız ile samimiyet odaklı yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. Sistemli, istikrarlı ve tüm birimlerimizin büyük bir hevesle, sadece memleketimiz daha iyi yönetilsin diye, yaptığı tüm bu çalışmaların teşkilatımızı ve partimizi başarıya taşıyacağına inanıyoruz. Düzce teşkilatı olarak çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz“ dedi.

   İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanlığı parti politikalarını içeren broşürler eşliğinde Düzce'liler ile bir araya gelip, siyasi amaçlarını ve fikirlerini paylaşmaya devam edeceklerini belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.