KEFELİ; “Keleş’in ne İYİ Parti’ye, ne de Düzce’ye bir hayrı olmaz!”

İyi Parti’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli, “Şaka gibi, İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş olmuş” diyerek verdi veriştirdi. Kefeli’nin açıklamasında, “Süreç içerisinde Mehmet Keleş’in görev süresi ile ilgili daha çooooook söyleyecek sözümüz olacak” ifadeleri de dikkat çekti.

KEFELİ; “Keleş’in ne İYİ Parti’ye, ne de Düzce’ye bir hayrı olmaz!”
20.10.2023 - 16:42
Güncelleme 20.10.2023 - 16:48
Haber Merkezi

   Eski Belediye-İş Sendikası Temsilcisi ve kısa bir süre önce İYİ Parti’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli sosyal medyadan bir açıklama yaparak, İYİ Parti’nin aday olarak eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i göstermesini eleştirdi.

   Erdoğan Kefeli, Keleş’in aday gösterilmesinde İl Başkanı Yunus Özay Er’in tercihi olduğunun da altını çizerek, “Süreç içerisinde Mehmet Keleş’in görev süresi ile ilgili daha çooooook söyleyecek sözümüz olacak” ifadelerini kullandı.

“YOLSUZLUK İDDİALARI İLE ADAY GÖSTERİLMEYEN..”

   İşte Belediye Meclis Üyesi ve İYİ Parti’den kısa bir süre istifa eden Erdoğan Kefeli’nin açıklaması;

   “Şaka gibi, İYİ Parti Düzce  Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş olmuş.

   Değerli arkadaşlar,

   2009 yılında mevcut Düzce Belediye Başkanı iken kendi partisinin milletvekilleri tarafından yolsuzluk iddiaları ile aday gösterilmeyen,

“İŞÇİLERİ 4 YIL TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİZ BIRAKAN..”

   2014 yılında kimlere ne taviz verdiyse tekrar Düzce Belediye başkan adayı olup, iktidarın gücü ile başkan seçildiğinde ilk iş olarak işçilerin sendikasını değiştirmek için baskı, tehdit, şantaj, sürgün dahil her türlü operasyonu yapıp, işçileri 4 yıl toplu iş sözleşmesiz bırakan,

“HALA AÇIKLAYAMADIĞI NEDENLERLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN İSTİFA EDEN..”

  Belediye işçilerini ağlatarak sendikalarından istifa ettirirken, kendisi de 2017 yılında hala açıklayamadığı nedenlerle Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden,

“KOSKOCA TEŞKİLATTA BİR ADAY BULAMAYAN, KENDİSİ DE ADAY OLMAYA CESARET EDEMEYEN İL BAŞKANININ ÖNERİSİYLE”

   2023 Genel Seçimlerinde başka bir partiden aday adayı olup, aday gösterilmeyen, İYİ Parti’nin kapısından bir gün olsun içeri girmeyen Mehmet Keleş, koskoca teşkilatta bir aday bulamayan, kendisi de aday olmaya cesaret edemeyen, İl Başkanının önerisi ile İyi Parti Düzce Belediye Başkan adayı olsa da, ne İyi Parti’ye ne de Düzce’ye bir hayrı olmaz.

   Dostlar ne söylemiştik daha önce. İnsanlar yapılan iyi işleri de, kötü işleri de asla unutmaz. Bu nedenle süreç içerisinde Mehmet Keleş’in görev süresi ile ilgili daha çooooook söyleyecek sözümüz olacak.

   Saygılarımla.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.