Düzcespor kulübünden isim değişikliği

DÜZCESPOR’DA İSİM DEĞİŞİKLİĞİ- DÜZCE CAM DÜZCESPOR OLDU

Düzcespor kulübünden isim değişikliği
5.10.2022 - 12:25
Güncelleme 5.10.2022 - 12:27
Haber Merkezi

   Düzcespor Kulübü Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri,  Düzce Cam Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Aktaş’la bir araya gelip sponsorluk anlaşması yapmıştı.
Toplantıda, Düzce Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş ile 1 sezonluk sponsorluk anlaşması imzalanırken bugünden itibaren Bıtexen Düzcespor yerine Düzce Cam Düzcespor olduğu  kulüp tarafından açıklandı.


   Düzce Cam Sanayii Şirketi yönetim kurulu başkanı Kasım Aktaş, imza töreninde "Düzce'nin sporuna, eğitimine ve sosyal hayatına katkı sağlamaya devam ediyoruz. Sporun ve sporcunun yanında olmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle  Düzcespor’un geçen yıl şampiyonluğunu kutluyoruz. Önümüzdeki sezon için isim sponsorluk anlaşmamızı imzaladık. Hayırlı olsun” demişti.


   Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu da, geçen sezon olduğu gibi yeni sezon için de desteğinden dolayı Düzce Cam sanayi şirketi sahibi Kasım Aktaş’a teşekkür etmişti. Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu Bıtexen şirketine katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.