Ayın personeli İlker Yakalıoğlu

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personeli belli oldu. İl Müdürlüğü Düzce Yüzme Havuzu personeli İlker Yakalıoğlu ayın personeli seçildi.

Ayın personeli İlker Yakalıoğlu
14.11.2023 - 11:53
Haber Merkezi

   Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personeli belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede İl Müdürlüğü Düzce Yüzme Havuzu personeli İlker Yakalıoğlu, ayın en başarılı personeli seçildi.

   Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personeli olarak bir arkadaşımızı seçiyoruz. Bu ay da İlker arkadaşımızı seçtik. Onu seçmemizin sebebi göstermiş olduğu üstün gayret ve işlerindeki özveridir. Biz de bundan dolayı İlker arkadaşımızı ayın personeli seçtik." dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.