Amatör Spor Haftası Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası, Düzce’de Valimiz Sayın Selçuk Aslan’ı ziyaret ile başladı.

Amatör Spor Haftası Başladı
9.10.2023 - 12:47
Haber Merkezi

   İl Müdürü İsa Yazıcı, ASKF Başkanı Murat Postoğlu, kurum yetkilileri ve sporcularımız, Valimiz Sayın Selçuk Aslan'ı makamında ziyaret ettiler.

   Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen ''Amatör Spor Haftası'' etkinlikleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gösterilerle başladı.

   İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda program istiklal marşının okunmasının ardından Düzce ASKF Başkanı Murat Postoğlu ile Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’nın konuşmalarıyla devam etti.

   İl Müdürü İsa Yazıcı’nın konuşlarının ardından güreş, halk oyunları gösterisi, cimnastik gösterisi, taekwondo gösterisi ve karate gösterisi düzenlendi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.