Ak Partili gençlerden Gümüşova'da İftara 5 Kala etkinliği!

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları ve AK Parti Gümüşova İlçe Gençlik Kolları tarafından iftara yetişemeyen vatandaşlara yönelik iftara 5 kala etkinliği gerçekleştirildi.

Ak Partili gençlerden Gümüşova'da İftara 5 Kala etkinliği!
14.04.2022 - 16:38
Haber Merkezi

   AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, AK Parti Gümüşova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çavuş ve Gençlik Kolları teşkilat üyeleri, Gümüşova’da iftar saatine az bir süre kala iftara 5 kala etkinliği gerçekleştirerek, iftara yetişemeyen ve yolda seyir halinde olan vatandaşlara ikramda bulundu.

   AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, gençlerin organize ettiği projeye destek vererek vatandaşlara hayırlı iftarlar diledi. İftara 5 kala etkinliği Ramazan Ayı’nın son gününe kadar devam edecek.

GÜMÜŞOVA MYO ÖĞRENCİLERİ İLE İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

   İftara 5 kala etkinliği için Gümüşova’ya çıkarma yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük beraberinde AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, AK Parti Gümüşova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çavuş ve teşkilat üyeleri, iftarı Düzce Üniversitesi Gümüşova Meslek Yüksekokulu’nda eğitim gören öğrencilerle birlikte yaptı.

   İftar sonrasında öğrencilerle sohbet eden heyet, gençlerin şikâyetleri ve önerilerini dinledi. 

   Etkinlikleri planlayan AK Parti Gümüşova Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çavuş, iftar programına katılan gençlere teşekkür ederek, her zaman yanlarında olacaklarını söyledi. Çavuş, “Gümüşova’da gençlerin sosyalleşebilmeleri ve ilçemizde bir iz bırakabilmek adına gereken her şeyi yapacağız” dedi.

   Gençlerle sohbet eden AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, her zaman gençlere destek olduğunu belirtirken, “yanınızda olmak ve sizlerin sorunlarını gidermek bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir, bize gelirken asla çekinmeyin. Sizler bizim geleceğimizsiniz” açıklamasında bulundu.

   Gençlerin her zaman yanında olmaya çalıştıklarını vurgulayan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, “Ramazan Ayı’nın bereketini, kardeşlik ve beraberlik iklimini pekiştirmenin gayretindeyiz. Ramazan’ın ilk gününden itibaren iftar öncesinde yaptığımız etkinlikler, iftar programları ve sahur programlarımız ile sürekli gençlerle bir arada olmaya devam ediyoruz. Düzce’de yaşayan ve eğitim görmek için şehrimize gelen genç arkadaşlarımızın şikayetlerini tek tek dinliyor ve çözüme kavuşturmak için gerekeni yapmaya özen gösteriyoruz” açıklamasında bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.