İhraç talebinin ardından ilk açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi’nin kesin ihraç talebiyle disipline sevk ettiği Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Çizgim hiç değişmedi bundan sonra da değişmez. Cumhuriyet Halk Partisi’nin üvey değil, öz evladıyım” dedi.

İhraç  talebinin ardından ilk açıklama
14.06.2022 - 17:03
İHA
1

   Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Halk Partisi’nin dün gerçekleştirdiği MYK toplantısında parti içi meseleler gündeme alındı. Gündem konularından birisi olan ve sığınmacılarla ilgili açıklamaları ile son olarak AK Partili kadın meclis üyesi Hacer Çınar ile aralarında geçen diyalogla gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan için toplantıdan kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi kararı çıktı.

   Kararın ardından ilk açıklamayı sosyal medya hesabından yapan Tanju Özcan, “Ben siyaseti hiç kıvırmadan yaptım. Atatürkçü, bütün etnik kimlikleri kucaklayan bir Türk Milliyetçisi ve ülkesini çok seven bir anti-emperyalist olduğumu her fırsatta tekrarladım. Çizgim hiç değişmedi bundan sonra da değişmez. Cumhuriyet Halk Partisi’nin üvey değil, öz evladıyım” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Pehlül Çokşen
    Pehlül Çokşen
    14.06.2022 17:47

    Tanju bey adam gibi adam dır ne demiş peki ki ihraç akp lı Kadın meclis üyesine küfür mü etmiş aşşayalacı bir kelime mı peki Sayın cumhurbaşkanı bu ülkede tüm kadınlara neler dedi. ondan önce meral hanıma neler dedi. peki myk mı sevk edildi hayırıdır ya güzel şeyler yapan bir insanı neden böyle davranıyorlar anlamış deyilim