AK PARTİLİLER BİRLİKTE OY KULLANDI

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Milletvekili adayları Ercan Öztürk ile Hakan Kuşçuoğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ile birlikte sandığa gittiler.

AK PARTİLİLER BİRLİKTE OY KULLANDI
14.05.2023 - 15:02
Haber Merkezi

   AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Bahçeşehir Bölgesi Esentepe Mahallesinde bulunan Farabi Anadolu Lisesinde oyunu kullandı. Keşir, oy kullanmasının ardından yaptığı ilk açıklamada, “Biz milletimizin hem çocuklarının hem de kendi geleceği  için vicdani, kalbi ve akli en doğru kararı vereceğine inanıyoruz. Sandık her zaman doğru söyler. Vatana millete hayırlı olsun. Herkes sandığa gelerek oyuna ve demokrasiye sahip çıkıyor” dedi.

   AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, beraberinde AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Milletvekili adayları Ercan Öztürk ile Hakan Kuşçuoğlu ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile birlikte seçim bölgesi Yahyalar Mahallesi İlköğretim okulunda  1364 no’lu sandıkta oyunu kullandı.

   Kuşçuoğlu, oy kullanmasının ardından yaptığı açıklamada, vatandaş olarak görevlerini yerine getirdiklerini dile getirerek “Hayırlısıyla halkın iradesi sandığa tecelli edecektir. Sandıktan ne çıkarsa önümüzdeki dönem ona göre devam edecektir. Vatanımıza, milletimize, memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yaradan hakkımızda en hayırlı neyse onu nasip etsin” dedi.

   AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, oyunu kullanmak için Aziziye Mahallesi Aziziye Ortaokulu 1024 no’lu sandıkta oyunu kullandı. Öztürk; “25 yıldır bu mahallede aynı okulda aynı sandıkta oy kullandık. Şimdiye kadar hep doğru sonuçlarını gördük. İnşallah bu tercihimizde vatana millete kendimize hayırlı uğurlu olur” dedi. 

    Çay Mahallesi Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu 1134 no’lu sandıkta oyunu kullanan İl Başkanı Şengüloğlu, seçim sürecinin güzel, sağlıklı ve demokratik bir şekilde geçtiğini dile getirerek, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Bu tarihi seçim ülkemize, milletimize hayırlara vesile olsun inşallah.Sabahın erken saatlerinden itibaren SKM üyelerimzle birarya geldik. Öncelikli görevimiz sandıkta duracak arkadaşlarımızın koordinasyonunu sağlamak. Hamdolsun bütün arkadaşlarımız görevlerinin başına geçti. Bütün hukukçularımızda sandıklarda bekliyor. Herhangi bir huhuksal durum olduğunda çözüme kavuşturmak adına görevlerinin başındalar. Medeni şekilde bir seçim atmosferi geçiriyoruz. Seçim sonuna kadar da bu şekilde devam etmesinden yanayız.” 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.