İyi Parti'de aday adayları tanıtıldı

İyi Parti Düzce milletvekilliği için, aday adayları tanıtım toplantısı yapıldı.

İyi Parti'de aday adayları tanıtıldı
26.03.2023 - 17:42
Haber Merkezi

   İyi Parti Düzce milletvekili aday adayı tanıtım toplantısı  Turan Otel'de gerçekleştirildi. Toplantıya İyi Parti Düzce il yönetiminin yanı sıra, çok sayıda partili katıldı. 

   Toplantıda, İyi Parti Düzce milletvekili aday adayları duyuruldu. Aday adayları şu şekilde: Murat Acar, Demet Boşver, Berat Öztürk, Özcan Budak, Aziz Cebeci, Talib Çabukoğlu, Mustafa Kaan Fırat, Ali İnan, Dilara Kefeli, Melih Maradit, Aslıhan Akbal Tüysüz, Ahmet Yıldız, Erdal Yılmaz, Haydar Akın.

   Toplantı sırasında söz alan İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, şu ifadeleri kullandı: "Partinin kuruluş aşamasından bugünlere kadar, genel özelliği cesaretle mevcut düzene boyun eğmeyen insanların bir araya geldiği bir parti olan İyi Parti, bu özelliğini bugünlere kadar taşımıştır. Ben bugün bu tabloyu görmekten dolayı çok memnunum. Genel Başkan önderliğinde önemli bir seçime gidiyoruz. Düzce teşkilatı iddiasını hiçbir zaman kaybetmeyecek. Üzerine düşeni teşkilat her zaman yapmıştır. Bundan sonra da yapacaktır. Şu konuda müsterih olun lütfen. İyi Parti Düzce'nin sesi olmaya, Düzce'nin umudu olmaya devam edecektir."